2020-09-06 D1-2.jpg 2020-09-06 D1.jpg 2020-09-06 Dames 1-4.jpg 2020-09-06 ZwartwitH1-GooischeH1-21.jpg 2020-09-06 ZwartwitH1-GooischeH1-36.jpg 2020-09-06 ZwartwitH1-GooischeH1-58.jpg 2020-09-06 ZwartwitH1-GooischeH1-65.jpg 2020-09-15 teamfoto dames 1.jpg 2020-09-19 zaterdagdiversenzwartwit-23 MA1.jpg 2020-09-19 zwartwith1-groningenh1-17.jpg 2020-09-19 zwartwith1-groningenh1-32.jpg 2020-09-19 zwartwitmd1-craeyenhoutd1-13.jpg 2020-09-19 zwartwitmd1-craeyenhoutd1-27.jpg 2020-09-19 zwartwitmd1-craeyenhoutd1-32.jpg 2020-09-19 zwartwitmd1-craeyenhoutd1-6.jpg 2020-09-19 zwartwitmd1-craeyenhoutd1-9.jpg goldcupzwwH1-pushH1-29.jpg goldcupzwwH1-pushH1-41.jpg goldcupzwwH1-pushH1-60.jpg goldcupzwwH1-pushH1-65.jpg goldcupzwwH1-pushH1-71.jpg IMG_2387.JPG IMG_2396.JPG zwartwitheren1-26.jpg
Dit schema loopt van 1-5-2021 t/m 16-5-2021
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Jongens C2 Joris van Iersel KG2 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes C1 Daan Dekkers
Pleun Dano
KG1 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D1 Else Bastiaansen
Tim Hokke
KG3 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D2 Rosalie Zwaal KG3 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes B2 Jan Broeder KG2 - AB
18:30 - 20:00 Jongens A1 Pim Wijzenbeek
Rutger Mensen
KG1 - CD
18:30 - 20:00 Jongens D1 Laurent van Aert
Teun UitdeHaag
KG3 - AB
18:30 - 20:00 Jongens D2 Max Melis KG3 - CD
19:30 - 21:00 Meisjes B1 Jan Broeder KG2 - AB
20:00 - 21:30 Dames 02 (O) Rutger Mensen KG1 - CD
20:00 - 21:30 Dames DW1 Marieke Luijerink KG4 - AB
20:00 - 21:30 Dames DW2 Marieke Luijerink KG4 - AB
20:00 - 21:30 Dames DW3 Marieke Luijerink KG4 - AB
20:00 - 21:00 Meisjes A2 KG1 - AB
20:30 - 22:00 TVETY KG4 - CD
21:00 - 22:30 Dames J2 Eefje Broeder KG2 - AB
21:00 - 22:30 Heren 03 Dudok Verpalen KG1 - AB
21:00 - 22:30 Heren 05 Pieter Jan Schuurmans KG2 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 Meisjes C1 Daan Dekkers
Pleun Dano
KG1 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes C2 Cato Bracco Gartner
Isabelle van Oers
KG1 - CD
18:00 - 19:00 Dames 01 Dudok Verpalen
Tim Brekelmans
KG2 - AB
18:00 - 20:00 Heren 01 Pim Wijzenbeek KG1
19:00 - 20:30 Jongens A1 Rutger Mensen KG3 - CD
19:00 - 20:30 Jongens B1 Bart de Raad
Onno Hannessen
KG2 - CD
19:00 - 20:30 Jongens C1 Puck van Beek KG2 - AB
20:00 - 21:30 Dames 05 Martine Heesakkers KG1 - CD
20:00 - 21:30 Dames B KG1 - AB
20:00 - 21:30 TVETW KG5
20:30 - 22:30 Dames 01 Dudok Verpalen
Tim Brekelmans
KG2
20:30 - 22:00 Dames 03 Joyce Kuppens
Merel van der Zalm
KG3 - AB
20:30 - 21:00 Dames 05 Martine Heesakkers KG6
20:30 - 21:00 Dames B KG4 - AB
20:30 - 22:00 Dames J1 KG4 - CD
20:30 - 22:00 Heren 02 (O) Rutger Mensen KG3 - CD
21:00 - 22:30 Heren J1 Paul Teeuwen
Tom Dekkers
KG4 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 Jongens B2 KG2 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes A1 Tim Hokke
Dudok Verpalen
KG1 - AB
18:00 - 19:30 Jongens C1 Puck van Beek KG1 - CD
18:00 - 19:30 Jongens D1 Laurent van Aert
Teun UitdeHaag
KG3 - AB
18:00 - 19:30 Jongens D2 Max Melis KG3 - CD
18:30 - 19:30 Jongens A2 KG2 - CD
19:30 - 21:00 Dames 02 (O) Rutger Mensen KG2 - CD
19:30 - 21:00 Dames 06 Sophie Bruijns KG3 - AB D8 even weken D6 oneven weken
19:30 - 21:00 Dames 06 Floor Kerremans
Sophie Bruijns
KG4 - AB D8 Oneven weken D6 Even weken
19:30 - 21:00 Dames 07 Esmee van Loon
Fleur Houdijk
KG4 - CD
19:30 - 21:00 Dames 08 KG3 - AB D8 even weken D6 oneven weken
19:30 - 21:00 Dames 08 KG4 - AB D8 Oneven weken D6 Even weken
19:30 - 21:00 Dames J3 KG5
19:30 - 21:00 Heren 07 Boris van den Bemd
Kars Luijerink
KG3 - CD
19:30 - 20:00 Jongens A2 KG6
19:30 - 21:00 Meisjes B1 Jan Broeder KG1 - CD
20:00 - 21:00 Meisjes A1 Tim Hokke
Dudok Verpalen
KG1 - AB
20:30 - 22:00 Dames A Carin Gons
Liselotte de Hommel
KG2 - AB
21:00 - 22:30 Dames J2 Eefje Broeder
Sabine Schul
KG4 - AB
21:00 - 22:30 Heren 03 Dudok Verpalen KG1 - AB
21:00 - 22:30 Heren 04 David Claessen
Maarten van de Waart
KG1 - CD
21:00 - 22:30 Heren 08 Marnix Marijne
Ties van Engelen
KG3 - CD
21:00 - 22:30 Heren J2 Joris Staal
Sjors Peereboom
Zeff Drent
KG3 - AB
21:00 - 22:30 Veteranen X Gerard Westen KG2 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Jongens A1 Pim Wijzenbeek KG2 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes B1 Jan Broeder KG1 - AB
18:00 - 19:30 Heren 01 Pim Wijzenbeek KG2
18:30 - 20:00 Jongens B1 Bart de Raad
Onno Hannessen
KG3 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B2 Jan Broeder KG3 - AB
19:00 - 20:30 Dames 01 Dudok Verpalen
Tim Brekelmans
KG1
19:30 - 21:00 Dames 04 Lenneke Speekenbrink
Noortje Kleijnen
KG2 - CD
19:30 - 21:00 Heren 06 Daks de Bot
Jop Verhulst
Stefan Bastiaansen
KG2 - AB
20:30 - 22:30 Heren 01 Pim Wijzenbeek KG1
21:00 - 22:30 Heren A Joris van de Laarschot
Wouter Michielsen
KG2 - CD
21:00 - 22:30 Heren B Henk-Jan Drenth KG2 - AB
21:00 - 22:30 Heren C Bart Godijn
Kees-Jan van Harten
KG3
21:00 - 22:30 Heren D Daniƫl Rompa
Lucas Bagchus
KG4
21:00 - 22:30 Heren E KG4
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Jongens C2 Joris van Iersel KG3 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes C1 Daan Dekkers
Pleun Dano
KG1 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes C2 Cato Bracco Gartner
Isabelle van Oers
KG1 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D1 Else Bastiaansen
Tim Hokke
KG2 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D2 Rosalie Zwaal KG2 - CD
18:30 - 20:00 Jongens B1 Bart de Raad
Onno Hannessen
KG1 - AB
18:30 - 20:00 Jongens B2 Bart de Raad
Onno Hannessen
KG2 - CD
18:30 - 20:00 Jongens C1 Puck van Beek KG2 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes A1 Tim Hokke KG1 - CD
19:30 - 21:00 Meisjes A2 KG3 - AB
20:00 - 22:00 Dames 01 Dudok Verpalen
Tim Brekelmans
KG1
20:00 - 21:30 Dames J4 KG2 - AB
20:00 - 22:00 Heren 01 Pim Wijzenbeek KG1
20:00 - 21:30 Jongens A2 KG2 - CD
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 10:00 PRE Ivo Cloots KG5
09:00 - 10:00 PRE Ivo Cloots KG6