2020-09-06 D1-2.jpg 2020-09-06 D1.jpg 2020-09-06 Dames 1-4.jpg 2020-09-06 ZwartwitH1-GooischeH1-21.jpg 2020-09-06 ZwartwitH1-GooischeH1-36.jpg 2020-09-06 ZwartwitH1-GooischeH1-58.jpg 2020-09-06 ZwartwitH1-GooischeH1-65.jpg 2020-09-15 teamfoto dames 1.jpg 2020-09-19 zaterdagdiversenzwartwit-23 MA1.jpg 2020-09-19 zwartwith1-groningenh1-17.jpg 2020-09-19 zwartwith1-groningenh1-32.jpg 2020-09-19 zwartwitmd1-craeyenhoutd1-13.jpg 2020-09-19 zwartwitmd1-craeyenhoutd1-27.jpg 2020-09-19 zwartwitmd1-craeyenhoutd1-32.jpg 2020-09-19 zwartwitmd1-craeyenhoutd1-6.jpg 2020-09-19 zwartwitmd1-craeyenhoutd1-9.jpg goldcupzwwH1-pushH1-29.jpg goldcupzwwH1-pushH1-41.jpg goldcupzwwH1-pushH1-60.jpg goldcupzwwH1-pushH1-65.jpg goldcupzwwH1-pushH1-71.jpg IMG_2387.JPG IMG_2396.JPG zwartwitheren1-26.jpg
Scheidsrechters
Vincent Jongenelen Voorzitter Scheidsrechters zaterdag
Senioren
Ron Hogeweg Voorzitter TC Senioren
Merel Tax Dames Jong TC Senioren
Merel Tax TC Dames 3+ TC Senioren
Frits Wagener TC D1 en D2 TC Senioren
Ron Hogeweg TC H1 en H2 TC Senioren
Pieter Jan Schuurmans TC Heren Jong TC Senioren
Marleen de Jongh Secretariaat TC Senioren
Pieter Jan Schuurmans TC Heren 3+ TC Senioren
Lucas Bagchus TC Veteranen Heren TC SeniorenTC Veteranen
Carolien Worst Veteranen Dames TC SeniorenTC Veteranen
Carolien Worst Donderdag Dames TC SeniorenTC Veteranen
Trainingen
Pascal Claveaux Coördinator Trainingen jeugd
Dudok Verpalen Coördinator Trainingen JJ
Zaal Hockey
Marjon van der Schoor Wedstrijdsecretariaat Zaalhockey TC zaalhockey
Marjon van der Schoor Secretariaat TC zaalhockey
Rob Looijmans Commissielid TC zaalhockey
Bestuur
Sandra Zwaal Secretaris
Koen Eijkemans Penningmeester
Ron Hogeweg President
Marieke Luijerink Bestuurslid TC Jongste Jeugd
Marleen de Jongh Bestuurslid TC Junioren
Financiële administratie
Karin Spiering Commissielid Crediteurenadministratie
Moniek Gooskens Commissielid Financiële ondersteuning
Bart Godijn Commissielid Financiële ondersteuning
Moniek Gooskens Commissielid Ledenadministratie
Algemene zaken
Ellen Sträter Commissielid Gevonden voorwerpen
Sandra Zwaal Secretaris Lief & Leed
Frits Wagener Commissielid Medische commissie
Sandra Zwaal Secretaris Secretariaat
Jaap Christiaansen Commissielid Tuchtcommissie
Exploitatie
Gijs Sträter Horecamanager
Bo van Willigen Clubreserveringen
Bo van Willigen Veldreserveringen
Anne-Marie Bastiaansen Coördinator Infodesk Zaterdag
Wedstrijdsecretariaat
Angelique Lamers Wedstrijdsecretariaat Jeugd
Laurent van Aert Wedstrijdsecretariaat Senioren/Veteranen
Jordy Heins Wedstrijdsecretariaat JJ
Felice Bracco Gartner-Bals Wedstrijdsecretariaat Jeugd
Luc Wynants Wedstrijdsecretariaat Senioren/Veteranen
Sponsoring
Rebecca Hopkoper Voorzitter
Joyce Bokhoven Commissielid
Eric Jan Pennock Commissielid
Rebecca Hopkoper Commissielid Dennenoord
Top Hockey
Bart Willems Lijncoördinator JC TC Tophockey
Bart Willems Lijncoördinator JD TC Tophockey
Dirk Pothof Lijncoördinator JA TC Tophockey
Dirk Pothof Lijncoördinator JB TC Tophockey
Bo van Willigen Lijncoördinator MA TC Tophockey
Jeroen Doelman Lijncoördinator MC TC Tophockey
Karl Moschner Voorzitter TC Tophockey
Jeroen Doelman Lijncoördinator MD TC Tophockey
Bo van Willigen Lijncoördinator MB TC Tophockey
Breedte Hockey
Sabine Moll Lijncoördinator Keepers
Manon van der Vlist Lijncoördinator MA TC Junioren
Marleen de Jongh Voorzitter TC Junioren
Annet Beuzenberg Lijncoördinator MB TC Junioren
Sabine Moll Lijncoördinator JB TC Junioren
Bart Willems Lijncoördinator JD TC Junioren
Bart Willems Lijncoördinator JC TC Junioren
Ella van Koulil Lijncoördinator MC TC Junioren
Manon van der Vlist Lijncoördinator MC TC Junioren
Sabine Moll Lijncoördinator JA TC Junioren
Ingrid Geers Lijncoördinator MD TC Junioren
Margot Kouwenhoven Lijncoördinator MD TC Junioren
Harold Elisen Lijncoördinator MB TC Junioren
Adriënne Mateijsen Secretariaat TC Junioren
Jongste Jeugd
Ivo Cloots Lijncoördinator Preetjes TC Jongste Jeugd
Fabiola Perera Lijncoördinator Funkey TC Jongste Jeugd
Daniël Rompa Voorzitter TC Jongste Jeugd
Danielle Wouters Secretariaat TC Jongste Jeugd
Daniël Rompa Lijncoördinator M8E TC Jongste Jeugd
Daniël Rompa Lijncoördinator J8E TC Jongste Jeugd
Ewoud Haverhals Lijncoördinator M6E TC Jongste Jeugd
Ewoud Haverhals Lijncoördinator J6E TC Jongste Jeugd
Maykel Karremans Lijncoördinator M3F TC Jongste Jeugd
Martine Mingaars Lijncoördinator J3F TC Jongste Jeugd
Sportiviteit & Respect
Joyce Bokhoven Voorzitter
Esther Kouwenhoven Commissielid Vertrouwenspersoon
Richard Gulikers Commissielid Vertrouwenspersoon
Jolanda Prinsen Commissielid VOG
Communicatie
Joyce Bokhoven Persvoorlichter In- en externe communicatie
Marie-Cécile van Willigen Social Media Redactie
Hugo Zwaal Narrowcasting Redactie
Annemieke Barendrecht Social Media Redactie
Materialen
Sarah Verschure Commissielid Uitgifte en onderhoud
Evenementen
Theo Luijerink Wim Wolf Toernooi Toernooien
Ellen Sträter Water naar De Cee Toernooien
Theo Luijerink ZWOB Toernooien