Zaal MD1

2e in poule Meisjes D 1e klasse B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 7 december
2
Zwart-Wit MD1
1
Oss MD1
5
Scoop MD1
1
Goirle MD1

Wedstrijdschema

MD1
Push MD21C
Thuis
14-12-2019 12:30
Nr. 348483
Locatie: Huif, De, BAVEL - Zwart Wit Zaalleiding: Zwart-Wit
Rosmalen MD1
Push MD21C
Thuis
14-12-2019 13:20
Nr. 348481
Locatie: Huif, De, BAVEL - Zwart Wit Zaalleiding: Zwart-Wit
MD1
Rosmalen MD1
Thuis
14-12-2019 14:10
Nr. 348484
Locatie: Huif, De, BAVEL - Zwart Wit Zaalleiding: Zwart-Wit
MD1
Scoop MD1
Thuis
12-01-2020 14:20
Nr. 348490
Locatie: Sprankel, De, HAAREN - MOP Zaalleiding: MOP
MOP MD1
MD1
Uit
12-01-2020 15:10
MOP (Zaal onbekende ondergrond)
Nr. 348489
Locatie: Sprankel, De, HAAREN - MOP Zaalleiding: MOP
Let op: Zwart/afwijkend shirt
Rosmalen MD1
MD1
Uit
19-01-2020 14:00
Rosmalen
Nr. 348495
Locatie: Sporthal Zuid, 'S-HERTOGENBOSCH - Rosmalen Zaalleiding: Rosmalen
Push MD21C
MD1
Uit
26-01-2020 12:20
Goirle
Nr. 348501
Locatie: Wissel, De, GOIRLE - Goirle Zaalleiding: Goirle
Goirle MD1
MD1
Uit
26-01-2020 13:10
Goirle
Nr. 348498
Locatie: Wissel, De, GOIRLE - Goirle Zaalleiding: Goirle
Let op: Zwart/afwijkend shirt
Oss MD1
MD1
Uit
02-02-2020 09:50
veld 1
Nr. 348505
Locatie: Frankenhal Goirle, GOIRLE - veld 1 Zaalleiding: Goirle
MD1
Goirle MD1
Thuis
02-02-2020 10:40
Nr. 348507
Locatie: Frankenhal Goirle, GOIRLE - veld 1 Zaalleiding: Goirle

Poule stand (2e in poule Meisjes D 1e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Scoop MD122008306
2.Zwart-Wit MD122005306
3.Goirle MD121018603
4.MOP MD121016403
5.Oss MD120022600
6.Rosmalen MD1200231000

Begeleiders (2)

Spelers (11)

Team resultaten

Push GoirlRosmaScoopZwartOss MMOP M
Push MD21C
Goirle MD1
Rosmalen MD1
Scoop MD15 - 1
Zwart-Wit MD12 - 1
Oss MD1
MOP MD1