MD4

6e in poule Meisjes D najaarscompetitie 2e klasse J
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 9 november
2
Teteringen MD1
1
Pelikaan MD2
3
DES MD2
0
Zwart-Wit MD4
11
Tilburg MD3
1
Push MD5
Zaterdag 2 november
2
Pelikaan MD2
2
Zwart-Wit MD4
2
Push MD5
8
Teteringen MD1
5
Tilburg MD3
0
DES MD2
Zaterdag 26 oktober
2
Teteringen MD1
2
Tilburg MD3
3
Zwart-Wit MD4
4
Push MD5
2
DES MD2
2
Pelikaan MD2

Wedstrijdschema

MD4
Teteringen MD1
Thuis
16-11-2019 08:45
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 282617
Scheidsrechters: Lucas Melis, Annemoon Zwaal
Tilburg MD3
MD4
Uit
23-11-2019 15:20
KG 7 (Zandveld)
Nr. 282619
Let op: Zwart/afwijkend shirt

Poule stand (6e in poule Meisjes D najaarscompetitie 2e klasse J)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Tilburg MD3321018307
2.Teteringen MD1321012507
3.DES MD231115704
4.Push MD5310272203
5.Pelikaan MD230215602
6.Zwart-Wit MD430125901

Begeleiders (3)

Spelers (15)

Team resultaten

TilbuZwartDES MTeterPush Pelik
Tilburg MD35 - 011 - 1
Zwart-Wit MD43 - 4
DES MD23 - 02 - 2
Teteringen MD12 - 22 - 1
Push MD52 - 8
Pelikaan MD22 - 2