MD4

5e in poule Meisjes D voorcompetitie 2e klasse B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 21 september
4
Rapide MD1
2
Etten-Leur MD3
4
Walcheren MD1
1
Push MD4
6
Prinsenbeek MD1
0
Zwart-Wit MD4
Zaterdag 14 september
2
Push MD4
0
Etten-Leur MD3
2
Walcheren MD1
6
Prinsenbeek MD1
2
Zwart-Wit MD4
2
Rapide MD1
Zaterdag 7 september
8
Prinsenbeek MD1
2
Push MD4
2
Rapide MD1
4
Walcheren MD1
1
Etten-Leur MD3
1
Zwart-Wit MD4

Wedstrijdschema

Prinsenbk MD1
MD4
Uit
21-09-2019 08:30
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 261122
MD4
Walcheren MD1
Thuis
28-09-2019 13:15
Veld 4 (Zandveld)
Nr. 261126
Push MD4
MD4
Uit
05-10-2019
Nr. 261128

Poule stand (5e in poule Meisjes D voorcompetitie 2e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Prinsenbeek MD1330020409
2.Walcheren MD1320110906
3.Rapide MD131118804
4.Push MD4310251203
5.Zwart-Wit MD430213902
6.Etten-Leur MD330123701

Begeleiders (1)

Team resultaten

WalchZwartRapidPush EttenPrins
Walcheren MD14 - 12 - 6
Zwart-Wit MD42 - 2
Rapide MD12 - 44 - 2
Push MD42 - 0
Etten-Leur MD31 - 1
Prinsenbeek MD16 - 08 - 2