MC7

2e in poule Meisjes C voorcompetitie 5e klasse I
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 21 september
7
Pelikaan MC4
0
Teteringen MC3
5
Zwart-Wit MC7
1
Rapide MC3
1
Warande MC5
1
Push MC11
Zaterdag 14 september
4
Rapide MC3
1
Pelikaan MC4
3
Warande MC5
4
Zwart-Wit MC7
4
Push MC11
3
Teteringen MC3
Zaterdag 7 september
3
Zwart-Wit MC7
4
Push MC11
1
Pelikaan MC4
2
Warande MC5
1
Teteringen MC3
1
Rapide MC3

Wedstrijdschema

MC7
Rapide MC3
Thuis
21-09-2019 13:15
Veld 4 (Zandveld)
Nr. 268970
Scheidsrechters: Teun van Hoeven, Jelle Wohrmann
Teteringen MC3
MC7
Uit
28-09-2019 12:15
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 268973
MC7
Pelikaan MC4
Thuis
05-10-2019 11:40
Veld 4 (Zandveld)
Nr. 268976

Poule stand (2e in poule Meisjes C voorcompetitie 5e klasse I)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Push MC1132109707
2.Zwart-Wit MC7320112806
3.Warande MC531116604
4.Rapide MC331116704
5.Pelikaan MC431029603
6.Teteringen MC3301241201

Team resultaten

ZwartRapidTeterWaranPush Pelik
Zwart-Wit MC75 - 13 - 4
Rapide MC34 - 1
Teteringen MC31 - 1
Warande MC53 - 41 - 1
Push MC114 - 3
Pelikaan MC47 - 01 - 2