MC6

1e in poule Meisjes C najaarscompetitie 5e klasse C
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 16 november
1
Were Di MC5
0
Goirle MC5
1
Tilburg MC11
3
Zwart-Wit MC6
2
Baarle MC1
2
Push MC11
Zaterdag 9 november
7
Push MC11
0
Goirle MC5
4
Zwart-Wit MC6
0
Baarle MC1
Zaterdag 2 november
0
Goirle MC5
11
Zwart-Wit MC6
2
Push MC11
1
Were Di MC5
4
Baarle MC1
3
Tilburg MC11
Zaterdag 26 oktober
1
Were Di MC5
2
Baarle MC1
4
Tilburg MC11
0
Goirle MC5
2
Zwart-Wit MC6
0
Push MC11

Wedstrijdschema

MC6
Were Di MC5
Thuis
23-11-2019 11:40
Veld 4 (Zandveld)
Nr. 281074
Scheidsrechters: Puck Tromp, Merel Schouten

Poule stand (1e in poule Meisjes C najaarscompetitie 5e klasse C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Zwart-Wit MC64400201012
2.Push MC11421111507
3.Baarle MC1421181007
4.Were Di MC542025406
5.Tilburg MC1141038903
6.Goirle MC5400402300

Begeleiders (2)

Spelers (15)

Team resultaten

BaarlTilbuGoirlWere ZwartPush
Baarle MC14 - 32 - 2
Tilburg MC114 - 01 - 3
Goirle MC50 - 11
Were Di MC51 - 21 - 0
Zwart-Wit MC64 - 02 - 0
Push MC117 - 02 - 1