MC5

4e in poule Meisjes C voorcompetitie 3e klasse J
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 5 oktober
9
Teteringen MC2
0
Goirle MC3
2
Breda MC6
6
Zwart-Wit MC5
0
Warande MC3
7
Udenhout MC1
Zaterdag 28 september
2
Breda MC6
9
Teteringen MC2
1
Goirle MC3
8
Warande MC3
Zaterdag 21 september
10
Udenhout MC1
0
Goirle MC3
6
Warande MC3
1
Breda MC6

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (4e in poule Meisjes C voorcompetitie 3e klasse J)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Udenhout MC15500503015
2.Teteringen MC25401338012
3.Warande MC35302211709
4.Zwart-Wit MC55203162306
5.Goirle MC3501433501
6.Breda MC6501474401

Begeleiders (3)

Spelers (13)

Team resultaten

BredaTeterZwartWaranUdenhGoirl
Breda MC62 - 92 - 60 - 21
Teteringen MC26 - 19 - 0
Zwart-Wit MC56 - 0
Warande MC36 - 10 - 7
Udenhout MC14 - 210 - 0
Goirle MC32 - 21 - 8