MC2

6e in poule Meisjes C voorcompetitie 1e klasse B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 21 september
1
Prinsenbeek MC1
1
Rapide MC1
5
Tempo MC1
1
Push MC3
Zaterdag 14 september
0
Walcheren MC1
0
Prinsenbeek MC1
2
Push MC3
3
Rapide MC1
7
Tempo MC1
1
Zwart-Wit MC2
Zaterdag 7 september
2
Rapide MC1
1
Walcheren MC1
1
Zwart-Wit MC2
2
Push MC3
2
Prinsenbeek MC1
5
Tempo MC1

Wedstrijdschema

MC2
Walcheren MC1
Thuis
21-09-2019 10:35
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 269103
Scheidsrechters: Koen Eijkemans, Angelique Lamers
Rapide MC1
MC2
Uit
28-09-2019 13:00
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 269105
MC2
Prinsenbk MC1
Thuis
05-10-2019 10:15
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 269109

Poule stand (6e in poule Meisjes C voorcompetitie 1e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Tempo MC1330017409
2.Rapide MC132106407
3.Push MC331025903
4.Walcheren MC130213402
5.Prinsenbeek MC130213602
6.Zwart-Wit MC2301241101

Team resultaten

WalchZwartPush PrinsRapidTempo
Walcheren MC10 - 0
Zwart-Wit MC21 - 2
Push MC32 - 3
Prinsenbeek MC11 - 12 - 5
Rapide MC12 - 1
Tempo MC17 - 15 - 1