MC2

6e in poule Meisjes C najaarscompetitie 1e klasse B
5e in poule Meisjes C voorcompetitie 1e klasse B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 9 november
1
Tilburg MC3
0
Breda MC2
2
Rapide MC1
2
Prinsenbeek MC1
2
Push MC3
1
Zwart-Wit MC2
Zaterdag 2 november
4
Prinsenbeek MC1
4
Tilburg MC3
2
Rapide MC1
1
Push MC3
2
Breda MC2
2
Zwart-Wit MC2
Zaterdag 26 oktober
1
Zwart-Wit MC2
3
Prinsenbeek MC1
2
Tilburg MC3
2
Rapide MC1
0
Push MC3
0
Breda MC2

Wedstrijdschema

MC2
Tilburg MC3
Thuis
16-11-2019 08:30
Hezelaer Energy Veld (Waterveld)
Nr. 282643
Scheidsrechters: Angelique Lamers, Linde Gelissen
Rapide MC1
MC2
Uit
23-11-2019 13:00
Veld 2 (Semiveld)
Nr. 282645

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Prinsenbeek MC131209705
2.Tilburg MC331207605
3.Rapide MC131206505
4.Push MC331113304
5.Breda MC230212302
6.Zwart-Wit MC230124701
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Tempo MC15500255015
2.Rapide MC153111511010
3.Push MC35203101406
4.Prinsenbeek MC1512261205
5.Zwart-Wit MC25113142104
6.Walcheren MC1502371402

Team nieuws

0

Buddy Marieke van Rossem MC2

Donderdag 31 oktober
Buddy Marieke van Rossem MC2

Afgelopen zaterdag was onze buddy, Marieke van Rossem van Dames 1, aanwezig om MC2 aan te moedigen. Ze had nog een paar goede aanwijzingen voor het team en de meiden hebben gelijk van de gelegenheid gebruikt gemaakt om haar nog wat persoonlijke tips te vragen.

Lees meer
Toon al het nieuws

Begeleiders (4)

Spelers (15)

Team resultaten

TilbuZwartPush PrinsBredaRapid
Tilburg MC31 - 02 - 2
Zwart-Wit MC21 - 3
Push MC32 - 10 - 0
Prinsenbeek MC14 - 4
Breda MC22 - 2
Rapide MC12 - 12 - 2
WalchZwartPush PrinsRapidTempo
Walcheren MC10 - 01 - 6
Zwart-Wit MC22 - 21 - 2
Push MC34 - 32 - 3
Prinsenbeek MC12 - 11 - 12 - 5
Rapide MC12 - 19 - 5
Tempo MC17 - 15 - 12 - 0