MC1

6e in poule Meisjes C voorcompetitie Topklasse B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 5 oktober
2
Tilburg MC1
2
MOP MC1
Zaterdag 21 september
3
HOCO MC1
1
Breda MC1

Wedstrijdschema

Push MC1
MC1
Uit
26-10-2019
Nr. 276151
MC1
Breda MC1
Thuis
02-11-2019
Nr. 276153
MC1
MOP MC1
Thuis
09-11-2019
Nr. 276156
Tilburg MC1
MC1
Uit
16-11-2019
Nr. 276159
Let op: Zwart/afwijkend shirt
MC1
HOCO MC1
Thuis
23-11-2019
Nr. 276162

Poule stand (6e in poule Meisjes C voorcompetitie Topklasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Tilburg MC142117807
2.Push MC1320113306
3.HOCO MC132017406
4.MOP MC131115604
5.Breda MC131026703
6.Zwart-Wit MC1200221200

Team resultaten

TilbuPush MOP MHOCO BredaZwart
Tilburg MC12 - 22 - 1
Push MC13 - 0
MOP MC13 - 1
HOCO MC13 - 03 - 1
Breda MC14 - 2
Zwart-Wit MC10 - 8