MC1

6e in poule Meisjes C herfstcompetitie Topklasse B
6e in poule Meisjes C voorcompetitie Topklasse B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 16 november
5
Tilburg MC1
1
Zwart-Wit MC1
1
Breda MC1
3
MOP MC1
0
HOCO MC1
8
Push MC1
Zaterdag 9 november
1
Breda MC1
3
HOCO MC1
1
Push MC1
0
Tilburg MC1
3
Zwart-Wit MC1
3
MOP MC1
Zaterdag 2 november
1
Zwart-Wit MC1
3
Breda MC1
4
Tilburg MC1
0
HOCO MC1
1
MOP MC1
4
Push MC1
Zaterdag 26 oktober
3
Breda MC1
0
Tilburg MC1
9
Push MC1
0
Zwart-Wit MC1
0
HOCO MC1
2
MOP MC1

Wedstrijdschema

MC1
HOCO MC1
Thuis
23-11-2019 10:20
Hezelaer Energy Veld (Waterveld)
Nr. 276162
Scheidsrechters: David Bohré

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Push MC19801537024
2.MOP MC195222218017
3.Tilburg MC195131914016
4.HOCO MC194051131012
5.Breda MC19306172309
6.Zwart-Wit MC19018124101
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Tilburg MC142117807
2.Push MC1320113306
3.HOCO MC132017406
4.MOP MC131115604
5.Breda MC131026703
6.Zwart-Wit MC1200221200

Spelers (15)

Links

Team resultaten

TilbuPush MOP MHOCO BredaZwart
Tilburg MC13 - 22 - 24 - 05 - 1
Push MC11 - 012 - 09 - 0
MOP MC11 - 43 - 05 - 4
HOCO MC10 - 80 - 21 - 0
Breda MC13 - 03 - 61 - 31 - 3
Zwart-Wit MC11 - 33 - 31 - 3
TilbuPush MOP MHOCO BredaZwart
Tilburg MC12 - 22 - 1
Push MC13 - 0
MOP MC13 - 1
HOCO MC13 - 03 - 1
Breda MC14 - 2
Zwart-Wit MC10 - 8