MC1

6e in poule Meisjes C voorcompetitie Topklasse B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 21 september
3
HOCO MC1
1
Breda MC1
Zaterdag 14 september
4
Breda MC1
2
Zwart-Wit MC1
3
Push MC1
0
MOP MC1
3
HOCO MC1
0
Tilburg MC1
Zaterdag 7 september
3
MOP MC1
1
HOCO MC1
0
Zwart-Wit MC1
8
Push MC1
2
Tilburg MC1
1
Breda MC1

Wedstrijdschema

MOP MC1
MC1
Uit
21-09-2019 10:20
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 276140
Let op: Zwart/afwijkend shirt
MOP MC1
MC1
Uit
21-09-2019 10:20
Nr. 267661
Let op: Zwart/afwijkend shirt
MC1
Tilburg MC1
Thuis
28-09-2019 15:50
Hezelaer Energy Veld (Waterveld)
Nr. 276144
MC1
Tilburg MC1
Thuis
28-09-2019
Nr. 267666
HOCO MC1
MC1
Uit
05-10-2019 14:00
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 276146
HOCO MC1
MC1
Uit
05-10-2019
Nr. 267668
Push MC1
MC1
Uit
26-10-2019
Nr. 276151
MC1
Breda MC1
Thuis
02-11-2019
Nr. 276153
MC1
MOP MC1
Thuis
09-11-2019
Nr. 276156
Tilburg MC1
MC1
Uit
16-11-2019
Nr. 276159
Let op: Zwart/afwijkend shirt
MC1
HOCO MC1
Thuis
23-11-2019
Nr. 276162

Poule stand (6e in poule Meisjes C voorcompetitie Topklasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Push MC1320113306
2.HOCO MC132017406
3.Tilburg MC132015606
4.Breda MC131026703
5.MOP MC121013403
6.Zwart-Wit MC1200221200

Team resultaten

TilbuPush MOP MHOCO BredaZwart
Tilburg MC12 - 1
Push MC13 - 0
MOP MC13 - 1
HOCO MC13 - 03 - 1
Breda MC14 - 2
Zwart-Wit MC10 - 8