MB9

5e in poule Meisjes B voorcompetitie 5e klasse F
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 21 september
6
Tempo MB4
2
HSD MB3
Zaterdag 14 september
8
Tempo MB4
0
Pelikaan MB7
0
HSD MB3
1
Zwart-Wit MB9
1
Etten-Leur MB6
2
Walcheren MB4
Zaterdag 7 september
5
Walcheren MB4
2
Tempo MB4
0
Zwart-Wit MB9
9
Etten-Leur MB6

Wedstrijdschema

Walcheren MB4
MB9
Uit
21-09-2019 16:30
Jumbo Vlissingen Middelburg Veld Jumbo Vlissingen
Nr. 260999
MB9
Pelikaan MB7
Thuis
28-09-2019 17:40
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 261002
Tempo MB4
MB9
Uit
05-10-2019
Nr. 261004
Let op: Zwart/afwijkend shirt

Poule stand (5e in poule Meisjes B voorcompetitie 5e klasse F)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Walcheren MB4330011309
2.Tempo MB4320116706
3.Etten-Leur MB6210110203
4.HSD MB331028903
5.Zwart-Wit MB9310211303
6.Pelikaan MB7200221400

Begeleiders (1)

Team resultaten

ZwartHSD MPelikWalchEttenTempo
Zwart-Wit MB90 - 9
HSD MB30 - 1
Pelikaan MB7
Walcheren MB45 - 2
Etten-Leur MB61 - 2
Tempo MB46 - 28 - 0