MB9

6e in poule Meisjes B najaarscompetitie 5e klasse B
4e in poule Meisjes B voorcompetitie 5e klasse F
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 9 november
1
Zwart-Wit MB9
1
Made MB3
5
HSD MB3
0
Prinsenbeek MB6
1
DDHC MB3
6
Breda MB6
Zaterdag 2 november
0
Zwart-Wit MB9
0
HSD MB3
10
Breda MB6
2
Prinsenbeek MB6
4
Made MB3
0
DDHC MB3
Zaterdag 26 oktober
2
Prinsenbeek MB6
1
Made MB3
3
HSD MB3
4
Breda MB6
2
DDHC MB3
0
Zwart-Wit MB9

Wedstrijdschema

Breda MB6
MB9
Uit
16-11-2019 15:15
Veld 5 (Zandveld)
Nr. 278937
MB9
Prinsenbk MB6
Thuis
23-11-2019 10:35
Veld 3 (Waterveld)
Nr. 278942

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Breda MB6330020609
2.HSD MB331118404
3.Made MB331116304
4.DDHC MB3310231003
5.Prinsenbeek MB6310241603
6.Zwart-Wit MB930211302
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Walcheren MB45500273015
2.Etten-Leur MB65401245012
3.Tempo MB45302231209
4.Zwart-Wit MB9511331804
5.HSD MB3510482203
6.Pelikaan MB7501432801

Begeleiders (4)

Spelers (14)

Team resultaten

PrinsZwartHSD MMade DDHC Breda
Prinsenbeek MB62 - 1
Zwart-Wit MB90 - 01 - 1
HSD MB35 - 03 - 4
Made MB34 - 0
DDHC MB32 - 01 - 6
Breda MB610 - 2
ZwartHSD MPelikWalchEttenTempo
Zwart-Wit MB91 - 10 - 9
HSD MB30 - 10 - 6
Pelikaan MB70 - 90 - 4
Walcheren MB44 - 07 - 05 - 2
Etten-Leur MB61 - 24 - 3
Tempo MB46 - 28 - 0