MB8

5e in poule Meisjes B najaarscompetitie 4e klasse F
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 9 november
3
Were Di MB5
1
Zwart-Wit MB8
0
Tilburg MB8
1
Hilvarenbeek MB2
17
Push MB8
0
Berkel-Enschot MB5
Zaterdag 2 november
15
Hilvarenbeek MB2
1
Berkel-Enschot MB5
4
Were Di MB5
4
Push MB8
1
Zwart-Wit MB8
3
Tilburg MB8
Zaterdag 26 oktober
2
Berkel-Enschot MB5
3
Zwart-Wit MB8
2
Push MB8
2
Hilvarenbeek MB2
0
Tilburg MB8
2
Were Di MB5

Wedstrijdschema

Push MB8
MB8
Uit
16-11-2019 16:05
veld 3 (Zandveld)
Nr. 281986
MB8
Hilvarenbk MB2
Thuis
23-11-2019 16:05
Veld 3 (Waterveld)
Nr. 281989

Poule stand (5e in poule Meisjes B najaarscompetitie 4e klasse F)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Hilvarenbeek MB2321018307
2.Were Di MB532109507
3.Push MB8312023605
4.Tilburg MB831023403
5.Zwart-Wit MB831025803
6.Berkel-Enschot MB5300333500

Begeleiders (4)

Spelers (15)

Team resultaten

ZwartTilbuBerkeHilvaWere Push
Zwart-Wit MB81 - 3
Tilburg MB80 - 10 - 2
Berkel-Enschot MB52 - 3
Hilvarenbeek MB215 - 1
Were Di MB53 - 14 - 4
Push MB817 - 02 - 2