MB8

5e in poule Meisjes B voorcompetitie 4e klasse I
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 21 september
5
Prinsenbeek MB3
0
Breda MB4
5
Mistral MB1
2
Pelikaan MB6
3
Etten-Leur MB5
0
Zwart-Wit MB8
Zaterdag 14 september
0
Pelikaan MB6
6
Prinsenbeek MB3
6
Breda MB4
1
Zwart-Wit MB8
2
Etten-Leur MB5
1
Mistral MB1
Zaterdag 7 september
8
Breda MB4
0
Pelikaan MB6
4
Prinsenbeek MB3
2
Etten-Leur MB5
1
Mistral MB1
3
Zwart-Wit MB8

Wedstrijdschema

Etten Leur MB5
MB8
Uit
21-09-2019 10:15
Veld 4 (Semiveld)
Nr. 260981
Prinsenbk MB3
MB8
Uit
28-09-2019 12:30
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 260986
MB8
Pelikaan MB6
Thuis
05-10-2019 08:30
Veld 4 (Zandveld)
Nr. 260990

Poule stand (5e in poule Meisjes B voorcompetitie 4e klasse I)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Prinsenbeek MB3330015209
2.Breda MB4320114606
3.Etten-Leur MB532017506
4.Mistral MB131027703
5.Zwart-Wit MB8310241003
6.Pelikaan MB6300321900

Team resultaten

ZwartPelikEttenMistrPrinsBreda
Zwart-Wit MB8
Pelikaan MB60 - 6
Etten-Leur MB53 - 02 - 1
Mistral MB11 - 35 - 2
Prinsenbeek MB34 - 25 - 0
Breda MB46 - 18 - 0