MB6

3e in poule Meisjes B najaarscompetitie 4e klasse D
6e in poule Meisjes B voorcompetitie 3e klasse G
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 9 november
1
Pelikaan MB6
3
Prinsenbeek MB3
1
Zwart-Wit MB6
4
Pelikaan MB5
6
Etten-Leur MB4
0
Mistral MB1
Zaterdag 2 november
0
Prinsenbeek MB3
4
Etten-Leur MB4
2
Mistral MB1
4
Pelikaan MB5
0
Pelikaan MB6
3
Zwart-Wit MB6
Zaterdag 26 oktober
4
Zwart-Wit MB6
0
Mistral MB1
10
Etten-Leur MB4
0
Pelikaan MB6
4
Pelikaan MB5
3
Prinsenbeek MB3

Wedstrijdschema

MB6
Prinsenbk MB3
Thuis
16-11-2019 14:15
Veld 3 (Waterveld)
Nr. 279792
Scheidsrechters: Cinco Veldman, Bregje van Oers
Etten Leur MB4
MB6
Uit
23-11-2019 14:05
Veld 3 (Semiveld)
Nr. 279793

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Etten-Leur MB4330020009
2.Pelikaan MB5330012609
3.Zwart-Wit MB632018406
4.Prinsenbeek MB331026903
5.Mistral MB1300321400
6.Pelikaan MB6300311600
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.DDHC MB15401189012
2.Warande MB3530217909
3.Zevenbergen MB1530215809
4.Made MB2530212509
5.Push MB65203151506
6.Zwart-Wit MB6500503100

Begeleiders (6)

Spelers (15)

Team resultaten

PelikMistrZwartPelikPrinsEtten
Pelikaan MB60 - 31 - 3
Mistral MB12 - 4
Zwart-Wit MB64 - 01 - 4
Pelikaan MB54 - 3
Prinsenbeek MB30 - 4
Etten-Leur MB410 - 06 - 0
ZwartMade DDHC WaranPush Zeven
Zwart-Wit MB60 - 3
Made MB24 - 03 - 0
DDHC MB13 - 20 - 4
Warande MB310 - 02 - 00 - 4
Push MB63 - 43 - 44 - 3
Zevenbergen MB16 - 02 - 1