MB6

6e in poule Meisjes B voorcompetitie 3e klasse G
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 21 september
2
Warande MB3
0
Made MB2
Zaterdag 14 september
3
DDHC MB1
2
Made MB2
2
Zevenbergen MB1
1
Warande MB3
Zaterdag 7 september
3
Push MB6
4
DDHC MB1
10
Warande MB3
0
Zwart-Wit MB6
3
Made MB2
0
Zevenbergen MB1

Wedstrijdschema

MB6
DDHC MB1
Thuis
21-09-2019 08:30
Veld 4 (Zandveld)
Nr. 257775
Scheidsrechters: Taco Kooijmans, Joppe Vergroesen
Zevenbergn MB1
MB6
Uit
28-09-2019 15:00
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 257777
MB6
Made MB2
Thuis
05-10-2019 18:00
Veld 4 (Zandveld)
Nr. 257780

Poule stand (6e in poule Meisjes B voorcompetitie 3e klasse G)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.DDHC MB1330014509
2.Warande MB3320113206
3.Push MB6320112706
4.Made MB231025503
5.Zevenbergen MB131025803
6.Zwart-Wit MB6300302200

Team resultaten

ZwartMade DDHC WaranPush Zeven
Zwart-Wit MB6
Made MB23 - 0
DDHC MB13 - 2
Warande MB310 - 02 - 0
Push MB63 - 4
Zevenbergen MB12 - 1