MB5

4e in poule Meisjes B najaarscompetitie 3e klasse A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 9 november
0
Breda MB4
4
Pelikaan MB4
0
Rapide MB2
0
Zwart-Wit MB5
Zaterdag 2 november
2
Zwart-Wit MB5
2
Pelikaan MB4
11
Olympia MB1
0
Breda MB4
4
Zevenbergen MB1
2
Rapide MB2
Zaterdag 26 oktober
2
Breda MB4
2
Zwart-Wit MB5
0
Pelikaan MB4
3
Zevenbergen MB1
1
Rapide MB2
6
Olympia MB1

Wedstrijdschema

MB5
Olympia MB1
Thuis
16-11-2019 12:25
Veld 3 (Waterveld)
Nr. 282527
Scheidsrechters: Norbert Verbeek, Bo Goos
Zevenbergn MB1
MB5
Uit
23-11-2019 12:00
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 282531

Poule stand (4e in poule Meisjes B najaarscompetitie 3e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Olympia MB1321018207
2.Zevenbergen MB132108307
3.Pelikaan MB431116504
4.Zwart-Wit MB530304403
5.Rapide MB2301231001
6.Breda MB4301221701

Spelers (15)

Team resultaten

ZwartRapidPelikBredaOlympZeven
Zwart-Wit MB52 - 2
Rapide MB20 - 01 - 6
Pelikaan MB40 - 3
Breda MB42 - 20 - 4
Olympia MB111 - 0
Zevenbergen MB14 - 2