MB4

5e in poule Meisjes B voorcompetitie 3e klasse F
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 21 september
2
Etten-Leur MB4
4
HSD MB1
Zaterdag 14 september
8
Olympia MB1
1
Etten-Leur MB4
1
Zwart-Wit MB4
3
HSD MB1
2
Pelikaan MB4
4
Prinsenbeek MB2
Zaterdag 7 september
1
Etten-Leur MB4
5
Pelikaan MB4
1
Prinsenbeek MB2
0
Zwart-Wit MB4

Wedstrijdschema

Pelikaan MB4
MB4
Uit
21-09-2019 11:55
Veld 3 (Zandveld)
Nr. 260970
Etten Leur MB4
MB4
Uit
28-09-2019 14:15
Veld 3 (Semiveld)
Nr. 260972
MB4
Olympia MB1
Thuis
05-10-2019 14:15
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 260976

Poule stand (5e in poule Meisjes B voorcompetitie 3e klasse F)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Olympia MB1321015307
2.HSD MB132108407
3.Prinsenbeek MB232016806
4.Pelikaan MB421017503
5.Zwart-Wit MB420021400
6.Etten-Leur MB4300341700

Team resultaten

HSD MZwartPrinsPelikEttenOlymp
HSD MB1
Zwart-Wit MB41 - 3
Prinsenbeek MB21 - 0
Pelikaan MB42 - 4
Etten-Leur MB42 - 41 - 5
Olympia MB18 - 1