MB4

2e in poule Meisjes B najaarscompetitie 3e klasse E
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 9 november
1
Breda MB3
0
Pelikaan MB3
1
Zwart-Wit MB4
0
Prinsenbeek MB2
5
Warande MB3
2
Push MB6
Zaterdag 2 november
0
Push MB6
1
Prinsenbeek MB2
1
Pelikaan MB3
3
Warande MB3
3
Breda MB3
2
Zwart-Wit MB4
Zaterdag 26 oktober
3
Prinsenbeek MB2
2
Pelikaan MB3
3
Warande MB3
0
Breda MB3
4
Zwart-Wit MB4
2
Push MB6

Wedstrijdschema

MB4
Pelikaan MB3
Thuis
16-11-2019 16:05
Veld 3 (Waterveld)
Nr. 282578
Scheidsrechters: Sanne Hoekman, Julie Flapper
Warande MB3
MB4
Uit
23-11-2019 08:40
Veld D (Semiveld)
Nr. 282580

Poule stand (2e in poule Meisjes B najaarscompetitie 3e klasse E)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Warande MB3330011309
2.Zwart-Wit MB432017506
3.Prinsenbeek MB232014306
4.Breda MB332014506
5.Pelikaan MB330033700
6.Push MB6300341000

Begeleiders (5)

Spelers (14)

Team resultaten

ZwartWaranPush PrinsPelikBreda
Zwart-Wit MB44 - 21 - 0
Warande MB35 - 23 - 0
Push MB60 - 1
Prinsenbeek MB23 - 2
Pelikaan MB31 - 3
Breda MB33 - 21 - 0