MA7

3e in poule Meisjes A regulier 6e klasse C
4e in poule Meisjes A voorcompetitie 6e klasse D
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 9 november
1
Push MA10
1
Zwart-Wit MA7
1
Oudenbosch MA2
3
Liberty MA3
3
Breda MA5
0
Tempo MA4
1
Zevenbergen MA2
3
Etten-Leur MA4
Zaterdag 2 november
1
Liberty MA3
4
Zwart-Wit MA7
0
Tempo MA4
1
Zevenbergen MA2
3
Oudenbosch MA2
3
Breda MA5
0
Etten-Leur MA4
4
Push MA10
Zaterdag 26 oktober
1
Zevenbergen MA2
5
Oudenbosch MA2
0
Breda MA5
3
Liberty MA3
3
Zwart-Wit MA7
3
Etten-Leur MA4
3
Push MA10
1
Tempo MA4

Wedstrijdschema

MA7
Zevenbergn MA2
Thuis
16-11-2019 16:05
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 279750
Scheidsrechters: Kees Kiestra, Méraud van Eijck
Breda MA5
MA7
Uit
23-11-2019 15:50
Oryx (Waterveld)
Nr. 279749
MA7
Oudenbosch MA2
Thuis
14-03-2020
Nr. 279756
Tempo MA4
MA7
Uit
21-03-2020
Nr. 279762
Let op: Zwart/afwijkend shirt
Etten Leur MA4
MA7
Uit
28-03-2020
Nr. 279764
MA7
Liberty MA3
Thuis
04-04-2020
Nr. 279767
MA7
Push MA10
Thuis
18-04-2020
Nr. 286648
Zevenbergn MA2
MA7
Uit
09-05-2020
Nr. 308676
MA7
Breda MA5
Thuis
16-05-2020
Nr. 308679
Oudenbosch MA2
MA7
Uit
06-06-2020
Nr. 308681
MA7
Tempo MA4
Thuis
13-06-2020
Nr. 308686

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Push MA1032108207
2.Liberty MA332017506
3.Zwart-Wit MA731208505
4.Oudenbosch MA231119704
5.Breda MA531116604
6.Etten-Leur MA431116804
7.Zevenbergen MA231023803
8.Tempo MA430031700
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Pelikaan MA65500275015
2.Liberty MA354012210012
3.Oudenbosch MA25302181109
4.Zwart-Wit MA75203191406
5.Warande MA4510462103
6.Push MA11500523300

Spelers (17)

Team resultaten

OudenZwartZevenPush TempoLiberBredaEtten
Oudenbosch MA21 - 33 - 3
Zwart-Wit MA73 - 3
Zevenbergen MA21 - 51 - 3
Push MA101 - 13 - 1
Tempo MA40 - 1
Liberty MA31 - 4
Breda MA53 - 00 - 3
Etten-Leur MA40 - 4
OudenPush PelikZwartLiberWaran
Oudenbosch MA29 - 04 - 0
Push MA111 - 70 - 60 - 5
Pelikaan MA62 - 15 - 17 - 0
Zwart-Wit MA72 - 6
Liberty MA37 - 14 - 3
Warande MA41 - 60 - 4