MA7

5e in poule Meisjes A voorcompetitie 6e klasse D
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 21 september
7
Pelikaan MA6
0
Warande MA4
Zaterdag 14 september
9
Oudenbosch MA2
0
Push MA11
0
Warande MA4
4
Liberty MA3
2
Zwart-Wit MA7
6
Pelikaan MA6
Zaterdag 7 september
0
Push MA11
5
Warande MA4
4
Liberty MA3
3
Zwart-Wit MA7
2
Pelikaan MA6
1
Oudenbosch MA2

Wedstrijdschema

MA7
Oudenbosch MA2
Thuis
21-09-2019 17:40
Hezelaer Energy Veld (Waterveld)
Nr. 268274
Scheidsrechters: Vincent Jongenelen, Lotte Schoonheim
Warande MA4
MA7
Uit
28-09-2019 10:00
Veld D (Semiveld)
Nr. 268277
Push MA11
MA7
Uit
05-10-2019
Nr. 272897

Poule stand (5e in poule Meisjes A voorcompetitie 6e klasse D)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Pelikaan MA6330015309
2.Oudenbosch MA2320113406
3.Liberty MA322008306
4.Warande MA4310251103
5.Zwart-Wit MA7300371300
6.Push MA11200201400

Team resultaten

OudenPush PelikZwartLiberWaran
Oudenbosch MA29 - 0
Push MA110 - 5
Pelikaan MA62 - 17 - 0
Zwart-Wit MA72 - 6
Liberty MA34 - 3
Warande MA40 - 4