MA6

1e in poule Meisjes A regulier 5e klasse B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 16 november
3
Zwart-Wit MA6
1
Push MA9
3
Oudenbosch MA1
2
Hilvarenbeek MA2
1
Tempo MA3
3
Tilburg MA7
Zaterdag 9 november
1
Hilvarenbeek MA2
1
Tempo MA3
4
Tilburg MA7
2
Walcheren MA3
4
Pelikaan MA6
2
Zwart-Wit MA6
0
Push MA9
1
Oudenbosch MA1
Zaterdag 2 november
3
Zwart-Wit MA6
2
Oudenbosch MA1
4
Tempo MA3
1
Push MA9
0
Walcheren MA3
5
Hilvarenbeek MA2
Zaterdag 26 oktober
2
Oudenbosch MA1
2
Tempo MA3
4
Hilvarenbeek MA2
1
Pelikaan MA6
1
Tilburg MA7
4
Zwart-Wit MA6
2
Push MA9
2
Walcheren MA3

Wedstrijdschema

Walcheren MA3
MA6
Uit
23-11-2019 16:30
Jumbo Vlissingen Middelburg Veld Jumbo Vlissingen
Nr. 281958
Hilvarenbk MA2
MA6
Uit
14-03-2020
Nr. 281959
MA6
Tempo MA3
Thuis
21-03-2020
Nr. 281966
MA6
Tilburg MA7
Thuis
28-03-2020
Nr. 281970
Oudenbosch MA1
MA6
Uit
04-04-2020
Nr. 281972
MA6
Pelikaan MA6
Thuis
18-04-2020
Nr. 286383
Push MA9
MA6
Uit
09-05-2020
Nr. 308012
MA6
Walcheren MA3
Thuis
16-05-2020
Nr. 308017
MA6
Hilvarenbk MA2
Thuis
06-06-2020
Nr. 308021
Tempo MA3
MA6
Uit
13-06-2020
Nr. 308025
Let op: Zwart/afwijkend shirt

Poule stand (1e in poule Meisjes A regulier 5e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Zwart-Wit MA6430112809
2.Hilvarenbeek MA2421112507
3.Oudenbosch MA142118707
4.Pelikaan MA642117707
5.Tilburg MA742028806
6.Tempo MA341218705
7.Walcheren MA3402251202
8.Push MA9401341001

Begeleiders (2)

Spelers (16)

Team resultaten

PelikHilvaWalchTilbuZwartTempoPush Ouden
Pelikaan MA64 - 2
Hilvarenbeek MA24 - 11 - 1
Walcheren MA30 - 5
Tilburg MA74 - 21 - 4
Zwart-Wit MA63 - 13 - 2
Tempo MA31 - 34 - 1
Push MA92 - 20 - 1
Oudenbosch MA13 - 22 - 2