MA6

2e in poule Meisjes A voorcompetitie 6e klasse B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 14 september
10
Push MA10
0
DDHC MA3
3
Pelikaan MA7
5
Etten-Leur MA4
1
Breda MA5
2
Zwart-Wit MA6
Zaterdag 7 september
7
Zwart-Wit MA6
0
Pelikaan MA7
0
DDHC MA3
4
Breda MA5
2
Etten-Leur MA4
3
Push MA10

Wedstrijdschema

MA6
Push MA10
Thuis
21-09-2019 16:55
Nr. 257759
Scheidsrechters: Bas Wehman, Cees Schipper, LET OP! Wordt gespeeld bij PUSH (veld 5)
MA6
Push MA10
Thuis
21-09-2019 16:55
Veld 3 (Zandveld)
Nr. 257759
Scheidsrechters: Bas Wehman, Cees Schipper
Etten Leur MA4
MA6
Uit
28-09-2019 14:30
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 257760
MA6
DDHC MA3
Thuis
05-10-2019 17:40
Hezelaer Energy Veld (Waterveld)
Nr. 257765

Poule stand (2e in poule Meisjes A voorcompetitie 6e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Push MA10220013206
2.Zwart-Wit MA622009106
3.Breda MA521015203
4.Etten-Leur MA421017603
5.Pelikaan MA7200231200
6.DDHC MA3200201400

Begeleiders (1)

Team resultaten

PelikDDHC ZwartPush BredaEtten
Pelikaan MA73 - 5
DDHC MA30 - 4
Zwart-Wit MA67 - 0
Push MA1010 - 0
Breda MA51 - 2
Etten-Leur MA42 - 3