MA5

6e in poule Meisjes A voorcompetitie 4e klasse G
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 21 september
1
Pelikaan MA4
4
Goes MA2
1
Push MA7
3
Rapide MA2
Zaterdag 14 september
4
Rapide MA2
1
Pelikaan MA4
3
Tempo MA2
3
Push MA7
Zaterdag 7 september
0
Goes MA2
0
Rapide MA2
0
Pelikaan MA4
6
Tempo MA2

Wedstrijdschema

Tempo MA2
MA5
Uit
21-09-2019 09:00
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 263907
Let op: Zwart/afwijkend shirt
Pelikaan MA4
MA5
Uit
28-09-2019 17:10
Veld 2 (Semiveld)
Nr. 263909
MA5
Rapide MA2
Thuis
05-10-2019 10:05
Veld 4 (Zandveld)
Nr. 263913

Poule stand (6e in poule Meisjes A voorcompetitie 4e klasse G)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Goes MA2321013107
2.Tempo MA2321013307
3.Rapide MA232107207
4.Push MA7311111604
5.Pelikaan MA4300321400
6.Zwart-Wit MA5300302000

Team resultaten

ZwartPelikTempoRapidPush Goes
Zwart-Wit MA5
Pelikaan MA40 - 61 - 4
Tempo MA23 - 3
Rapide MA24 - 1
Push MA71 - 3
Goes MA20 - 0