MA4

2e in poule Meisjes A voorcompetitie 4e klasse C
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 21 september
2
Etten-Leur MA3
0
DDHC MA2
7
Breda MA3
0
Pelikaan MA5
Zaterdag 14 september
5
DDHC MA2
1
Prinsenbeek MA4
2
Etten-Leur MA3
1
Breda MA3
0
Pelikaan MA5
4
Zwart-Wit MA4
Zaterdag 7 september
1
Zwart-Wit MA4
3
Etten-Leur MA3
2
Prinsenbeek MA4
2
Pelikaan MA5
1
Breda MA3
1
DDHC MA2

Wedstrijdschema

MA4
Prinsenbk MA4
Thuis
21-09-2019 17:40
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 257744
Scheidsrechters: Sabine Moll, Pleun Dano
MA4
DDHC MA2
Thuis
28-09-2019 17:40
Hezelaer Energy Veld (Waterveld)
Nr. 257750
Breda MA3
MA4
Uit
05-10-2019
Nr. 257748

Poule stand (2e in poule Meisjes A voorcompetitie 4e klasse C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Etten-Leur MA333007209
2.Zwart-Wit MA432018306
3.Breda MA331119304
4.DDHC MA231116404
5.Prinsenbeek MA4301231001
6.Pelikaan MA5301221301

Begeleiders (1)

Team resultaten

PrinsPelikDDHC ZwartEttenBreda
Prinsenbeek MA42 - 2
Pelikaan MA50 - 4
DDHC MA25 - 1
Zwart-Wit MA41 - 3
Etten-Leur MA32 - 02 - 1
Breda MA37 - 01 - 1