MA4

1e in poule Meisjes A regulier 4e klasse B
1e in poule Meisjes A voorcompetitie 4e klasse C
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 9 november
2
Goirle MA3
2
Were Di MA5
1
Zwart-Wit MA4
1
Tilburg MA6
0
Breda MA3
1
Pelikaan MA5
2
HOCO MA4
3
Rapide MA2
Zaterdag 2 november
5
Goirle MA3
1
HOCO MA4
0
Rapide MA2
3
Zwart-Wit MA4
3
Tilburg MA6
1
Breda MA3
4
Were Di MA5
0
Pelikaan MA5
Zaterdag 26 oktober
2
HOCO MA4
2
Were Di MA5
3
Breda MA3
0
Rapide MA2
0
Pelikaan MA5
6
Tilburg MA6

Wedstrijdschema

Pelikaan MA5
MA4
Uit
16-11-2019 15:20
Veld 3 (Zandveld)
Nr. 280955
MA4
Breda MA3
Thuis
23-11-2019 16:05
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 280962
MA4
Were Di MA5
Thuis
14-03-2020
Nr. 280966
HOCO MA4
MA4
Uit
21-03-2020
Nr. 280968
Goirle MA3
MA4
Uit
28-03-2020
Nr. 280971
Let op: Zwart/afwijkend shirt
MA4
Rapide MA2
Thuis
04-04-2020
Nr. 280978
Tilburg MA6
MA4
Uit
18-04-2020
Nr. 286399
Let op: Zwart/afwijkend shirt
MA4
Pelikaan MA5
Thuis
09-05-2020
Nr. 308153
Breda MA3
MA4
Uit
16-05-2020
Nr. 308154
Were Di MA5
MA4
Uit
06-06-2020
Nr. 308161
MA4
HOCO MA4
Thuis
13-06-2020
Nr. 308165

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Zwart-Wit MA4321011207
2.Tilburg MA6321010207
3.Were Di MA531208405
4.Goirle MA3311181004
5.Breda MA331024403
6.Rapide MA231023803
7.Pelikaan MA5310211003
8.HOCO MA4301251001
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Zwart-Wit MA45311146010
2.Etten-Leur MA3431083010
3.DDHC MA2522115708
4.Breda MA3521214707
5.Pelikaan MA5502332002
6.Prinsenbeek MA4401341501

Begeleiders (2)

Spelers (15)

Team resultaten

TilbuPelikWere HOCO ZwartRapidGoirlBreda
Tilburg MA63 - 1
Pelikaan MA50 - 6
Were Di MA54 - 0
HOCO MA42 - 22 - 3
Zwart-Wit MA41 - 1
Rapide MA20 - 3
Goirle MA32 - 25 - 1
Breda MA30 - 13 - 0
PrinsPelikDDHC ZwartEttenBreda
Prinsenbeek MA42 - 21 - 5
Pelikaan MA50 - 41 - 1
DDHC MA25 - 16 - 0
Zwart-Wit MA43 - 01 - 3
Etten-Leur MA32 - 02 - 1
Breda MA37 - 01 - 10 - 3