MA3

6e in poule Meisjes A voorcompetitie 2e klasse F
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 21 september
1
Push MA4
6
Made MA1
1
Tilburg MA3
0
Zwart-Wit MA3
1
Warande MA2
3
Rapide MA1
Zaterdag 14 september
1
Rapide MA1
4
Tilburg MA3
5
Made MA1
3
Zwart-Wit MA3
1
Push MA4
2
Warande MA2
Zaterdag 7 september
3
Tilburg MA3
3
Push MA4
2
Warande MA2
4
Made MA1
0
Zwart-Wit MA3
4
Rapide MA1

Wedstrijdschema

Tilburg MA3
MA3
Uit
21-09-2019 12:30
KG 1 (Semiveld)
Nr. 268557
Let op: Zwart/afwijkend shirt
MA3
Warande MA2
Thuis
28-09-2019 10:05
Veld 4 (Zandveld)
Nr. 268559
Push MA4
MA3
Uit
05-10-2019
Nr. 268563

Poule stand (6e in poule Meisjes A voorcompetitie 2e klasse F)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Made MA1330015609
2.Tilburg MA332108407
3.Rapide MA132018506
4.Warande MA231025803
5.Push MA4301251101
6.Zwart-Wit MA3300331000

Begeleiders (1)

Team resultaten

TilbuZwartWaranRapidPush Made
Tilburg MA31 - 03 - 3
Zwart-Wit MA30 - 4
Warande MA21 - 32 - 4
Rapide MA11 - 4
Push MA41 - 21 - 6
Made MA15 - 3