MA3

3e in poule Meisjes A regulier 3e klasse A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 9 november
2
Tempo MA2
2
Push MA5
5
Pelikaan MA3
2
Gilze-Rijen MA1
2
Etten-Leur MA2
2
Were Di MA4
3
Walcheren MA2
4
Zwart-Wit MA3
Zaterdag 2 november
0
Zwart-Wit MA3
2
Were Di MA4
1
Gilze-Rijen MA1
6
Etten-Leur MA2
0
Walcheren MA2
0
Tempo MA2
3
Push MA5
2
Pelikaan MA3
Zaterdag 26 oktober
2
Were Di MA4
3
Gilze-Rijen MA1
5
Pelikaan MA3
0
Walcheren MA2
3
Etten-Leur MA2
1
Push MA5
0
Tempo MA2
3
Zwart-Wit MA3

Wedstrijdschema

MA3
Etten Leur MA2
Thuis
16-11-2019 17:40
Hezelaer Energy Veld (Waterveld)
Nr. 279684
Scheidsrechters: Eva Hoekman
Push MA5
MA3
Uit
23-11-2019 11:40
veld 4 (Zandveld)
Nr. 279682
Pelikaan MA3
MA3
Uit
14-03-2020
Nr. 279688
MA3
GilzeRijen MA1
Thuis
21-03-2020
Nr. 279693
MA3
Tempo MA2
Thuis
28-03-2020
Nr. 279697
Were Di MA4
MA3
Uit
04-04-2020
Nr. 279700
MA3
Walcheren MA2
Thuis
18-04-2020
Nr. 287340
Etten Leur MA2
MA3
Uit
09-05-2020
Nr. 308983
MA3
Push MA5
Thuis
16-05-2020
Nr. 308991
MA3
Pelikaan MA3
Thuis
06-06-2020
Nr. 308994
GilzeRijen MA1
MA3
Uit
13-06-2020
Nr. 308998

Poule stand (3e in poule Meisjes A regulier 3e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Etten-Leur MA2321011407
2.Pelikaan MA3320112506
3.Zwart-Wit MA332017506
4.Were Di MA431116504
5.Push MA531116704
6.Gilze-Rijen MA1310261303
7.Tempo MA230212502
8.Walcheren MA230123901

Begeleiders (2)

Spelers (15)

Team resultaten

WalchWere ZwartTempoPush PelikGilzeEtten
Walcheren MA23 - 40 - 0
Were Di MA42 - 3
Zwart-Wit MA30 - 2
Tempo MA20 - 32 - 2
Push MA53 - 2
Pelikaan MA35 - 05 - 2
Gilze-Rijen MA11 - 6
Etten-Leur MA22 - 23 - 1