JD3

6e in poule Jongens D voorcompetitie 3e klasse B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 14 september
13
Made JD1
1
Zwart-Wit JD3
2
Goirle JD2
1
Tilburg JD3
2
HOCO JD2
1
Breda JD4
Zaterdag 7 september
1
Tilburg JD3
5
HOCO JD2
0
Zwart-Wit JD3
6
Goirle JD2

Wedstrijdschema

Tilburg JD3
JD3
Uit
21-09-2019 09:00
KG 2 (Waterveld)
Nr. 264442
Let op: Zwart/afwijkend shirt
Breda JD4
JD3
Uit
28-09-2019 08:30
Oryx (Waterveld)
Nr. 273046
HOCO JD2
JD3
Uit
05-10-2019 08:30
Veld 3 (Semiveld)
Nr. 264446

Poule stand (6e in poule Jongens D voorcompetitie 3e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HOCO JD2330012509
2.Made JD1320120806
3.Goirle JD232018406
4.Breda JD431026603
5.Tilburg JD331025903
6.Zwart-Wit JD3300332200

Team resultaten

BredaZwartTilbuGoirlMade HOCO
Breda JD4
Zwart-Wit JD30 - 6
Tilburg JD31 - 5
Goirle JD22 - 1
Made JD113 - 1
HOCO JD22 - 1