JD1

3e in poule Jongens D najaarscompetitie 1e klasse A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 16 november
5
Rosmalen JD1
1
Oranje-Rood JD1
4
Zwart-Wit JD1
4
MOP JD1
0
Pelikaan JD1
8
Breda JD1
Zaterdag 9 november
2
Breda JD1
2
MOP JD1
3
Zwart-Wit JD1
1
Rosmalen JD1
Zaterdag 2 november
4
MOP JD1
4
Oranje-Rood JD1
1
Pelikaan JD1
3
Rosmalen JD1
3
Breda JD1
0
Zwart-Wit JD1
Zaterdag 26 oktober
1
Oranje-Rood JD1
8
Breda JD1
4
Zwart-Wit JD1
2
Pelikaan JD1
2
Rosmalen JD1
2
MOP JD1

Wedstrijdschema

Oranje-Rood JD1
JD1
Uit
23-11-2019 10:20
veld 1 (Waterveld)
Nr. 282517

Poule stand (3e in poule Jongens D najaarscompetitie 1e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Breda JD14310213010
2.Rosmalen JD1421111707
3.Zwart-Wit JD14211111007
4.Oranje-Rood JD14112101704
5.MOP JD14040121204
6.Pelikaan JD1400431900

Spelers (15)

Team resultaten

OranjZwartRosmaPelikMOP JBreda
Oranje-Rood JD11 - 8
Zwart-Wit JD13 - 14 - 24 - 4
Rosmalen JD15 - 12 - 2
Pelikaan JD11 - 30 - 8
MOP JD14 - 4
Breda JD13 - 02 - 2