JD1

4e in poule Jongens D voorcompetitie 1e klasse B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 14 september
6
Zwart-Wit JD1
0
Pelikaan JD1
6
Tilburg JD1
3
MOP JD1
2
Push JD1
6
Breda JD1
Zaterdag 7 september
1
MOP JD1
4
Push JD1
7
Breda JD1
2
Zwart-Wit JD1
2
Pelikaan JD1
9
Tilburg JD1

Wedstrijdschema

JD1
Tilburg JD1
Thuis
21-09-2019 08:30
Hezelaer Energy Veld (Waterveld)
Nr. 268737
Scheidsrechters: Arno van Bijnen, Teun van Pelt
Push JD1
JD1
Uit
28-09-2019 08:30
Keukenmaxx-veld (Waterveld)
Nr. 268739
JD1
MOP JD1
Thuis
05-10-2019 10:20
Hezelaer Energy Veld (Waterveld)
Nr. 268743

Poule stand (4e in poule Jongens D voorcompetitie 1e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Tilburg JD1330018709
2.Breda JD1220013406
3.Push JD1320113706
4.Zwart-Wit JD13102101003
5.MOP JD1200241000
6.Pelikaan JD1300322200

Team resultaten

TilbuZwartPush PelikMOP JBreda
Tilburg JD16 - 3
Zwart-Wit JD16 - 0
Push JD12 - 6
Pelikaan JD12 - 9
MOP JD11 - 4
Breda JD17 - 2