JC3

2e in poule Jongens C najaarscompetitie 5e klasse C
5e in poule Jongens C voorcompetitie 5e klasse A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 9 november
1
Warande JC4
6
Goirle JC2
5
Push JC6
0
Zevenbergen JC1
3
Zwart-Wit JC3
0
Push JC5
Zaterdag 2 november
2
Push JC5
2
Warande JC4
2
Goirle JC2
0
Zevenbergen JC1
1
Zwart-Wit JC3
3
Push JC6
Zaterdag 26 oktober
4
Push JC6
1
Goirle JC2
0
Warande JC4
7
Zwart-Wit JC3
3
Zevenbergen JC1
3
Push JC5

Wedstrijdschema

Goirle JC2
JC3
Uit
16-11-2019 13:25
Veld 2 (Semiveld)
Nr. 280923
Let op: Zwart/afwijkend shirt
JC3
Zevenbergn JC1
Thuis
23-11-2019 16:25
Veld 4 (Zandveld)
Nr. 280928

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Push JC6330012209
2.Zwart-Wit JC3320111306
3.Goirle JC232019506
4.Push JC530215802
5.Zevenbergen JC1301231001
6.Warande JC4301231501
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Push JC65410233013
2.Goirle JC254102312013
3.Zevenbergen JC15302131309
4.Were Di JC3520391406
5.Zwart-Wit JC35104152503
6.Vlijmen JC1500572300

Spelers (16)

Team resultaten

Push WaranZwartZevenPush Goirl
Push JC65 - 04 - 1
Warande JC40 - 71 - 6
Zwart-Wit JC31 - 33 - 0
Zevenbergen JC13 - 3
Push JC52 - 2
Goirle JC22 - 0
Push Were ZwartZevenVlijmGoirl
Push JC65 - 17 - 02 - 2
Were Di JC32 - 32 - 1
Zwart-Wit JC34 - 9
Zevenbergen JC10 - 63 - 2
Vlijmen JC10 - 30 - 52 - 5
Goirle JC24 - 23 - 2