JC3

4e in poule Jongens C voorcompetitie 5e klasse A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 21 september
5
Push JC6
1
Were Di JC3
0
Vlijmen JC1
5
Zevenbergen JC1
Zaterdag 14 september
4
Goirle JC2
2
Were Di JC3
0
Zevenbergen JC1
6
Push JC6
Zaterdag 7 september
7
Push JC6
0
Zwart-Wit JC3
2
Were Di JC3
3
Zevenbergen JC1
2
Vlijmen JC1
5
Goirle JC2

Wedstrijdschema

JC3
Goirle JC2
Thuis
21-09-2019 16:25
Veld 4 (Zandveld)
Nr. 264412
Scheidsrechters: Koen Vermeulen, Hein van Boxtel
Zevenbergn JC1
JC3
Uit
28-09-2019 09:30
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 264415
JC3
Were Di JC3
Thuis
05-10-2019 16:25
Veld 4 (Zandveld)
Nr. 264418

Poule stand (4e in poule Jongens C voorcompetitie 5e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Push JC6330018109
2.Goirle JC2330018809
3.Zevenbergen JC132018806
4.Zwart-Wit JC33102122003
5.Were Di JC3300351200
6.Vlijmen JC1300361800

Team resultaten

Push Were ZwartZevenVlijmGoirl
Push JC65 - 17 - 0
Were Di JC32 - 3
Zwart-Wit JC3
Zevenbergen JC10 - 6
Vlijmen JC10 - 52 - 5
Goirle JC24 - 2