JC2

5e in poule Jongens C najaarscompetitie 2e klasse A
5e in poule Jongens C voorcompetitie 2e klasse A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 9 november
2
Goes JC1
1
Pelikaan JC2
0
Prinsenbeek JC1
2
Zwart-Wit JC2
4
Tempo JC1
1
Breda JC3
Zaterdag 2 november
6
Tempo JC1
0
Prinsenbeek JC1
5
Pelikaan JC2
0
Zwart-Wit JC2
2
Breda JC3
2
Goes JC1
Zaterdag 26 oktober
1
Goes JC1
3
Tempo JC1
0
Prinsenbeek JC1
0
Pelikaan JC2
1
Zwart-Wit JC2
3
Breda JC3

Wedstrijdschema

JC2
Goes JC1
Thuis
16-11-2019 14:15
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 280730
Scheidsrechters: Bert Jan ten Tije, Sarah Berg
Tempo JC1
JC2
Uit
23-11-2019
Nr. 280733
Let op: Zwart/afwijkend shirt

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Tempo JC1330013209
2.Pelikaan JC231116204
3.Breda JC331116704
4.Goes JC131115604
5.Zwart-Wit JC231023803
6.Prinsenbeek JC130120801
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HSD JC154012211012
2.Push JC354011612012
3.Tempo JC15302121309
4.Breda JC35203131106
5.Zwart-Wit JC25203111606
6.Goirle JC1500561700

Begeleiders (4)

Spelers (14)

Team resultaten

ZwartTempoPrinsPelikGoes Breda
Zwart-Wit JC21 - 3
Tempo JC16 - 04 - 1
Prinsenbeek JC10 - 20 - 0
Pelikaan JC25 - 0
Goes JC11 - 32 - 1
Breda JC32 - 2
HSD JZwartTempoPush GoirlBreda
HSD JC15 - 26 - 1
Zwart-Wit JC23 - 2
Tempo JC12 - 32 - 1
Push JC35 - 44 - 12 - 5
Goirle JC12 - 42 - 30 - 2
Breda JC31 - 34 - 1