JC2

5e in poule Jongens C voorcompetitie 2e klasse A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 21 september
2
Goirle JC1
4
HSD JC1
Zaterdag 14 september
6
HSD JC1
1
Tempo JC1
2
Push JC3
5
Breda JC3
Zaterdag 7 september
0
Goirle JC1
2
Push JC3
1
Breda JC3
3
HSD JC1

Wedstrijdschema

Push JC3
JC2
Uit
21-09-2019 09:00
veld 5 (Zandveld)
Nr. 272790
HSD JC1
JC2
Uit
28-09-2019 13:25
Veld 2 (Semiveld)
Nr. 264400
JC2
Breda JC3
Thuis
05-10-2019 08:45
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 264404

Poule stand (5e in poule Jongens C voorcompetitie 2e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HSD JC1330013409
2.Push JC332018606
3.Tempo JC132017806
4.Breda JC331027703
5.Zwart-Wit JC231026903
6.Goirle JC1300331000

Begeleiders (1)

Team resultaten

HSD JZwartTempoPush GoirlBreda
HSD JC16 - 1
Zwart-Wit JC2
Tempo JC1
Push JC32 - 5
Goirle JC12 - 40 - 2
Breda JC31 - 3