JC1

5e in poule Jongens C herfstcompetitie Subtopklasse B
4e in poule Jongens C voorcompetitie Subtopklasse B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 9 november
7
Den Bosch JC2
2
Breda JC2
2
Zwart-Wit JC1
4
Were Di JC1
0
MOP JC2
0
Push JC2
Zaterdag 2 november
1
Breda JC2
4
Push JC2
1
Zwart-Wit JC1
1
MOP JC2
1
Were Di JC1
2
Den Bosch JC2
Zaterdag 26 oktober
5
MOP JC2
2
Breda JC2
2
Push JC2
2
Were Di JC1

Wedstrijdschema

Breda JC2
JC1
Uit
16-11-2019 16:15
Oryx (Waterveld)
Nr. 276102
JC1
Push JC2
Thuis
23-11-2019 12:10
Hezelaer Energy Veld (Waterveld)
Nr. 276107

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.MOP JC28530168018
2.Push JC28431178015
3.Were Di JC184132319013
4.Den Bosch JC283321813012
5.Zwart-Wit JC18224172208
6.Breda JC28008123300
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.MOP JC233008409
2.Push JC232016406
3.Were Di JC14202111006
4.Zwart-Wit JC121017803
5.Den Bosch JC231025603
6.Breda JC230032700

Spelers (10)

Team resultaten

Den BZwartWere Push MOP JBreda
Den Bosch JC21 - 17 - 2
Zwart-Wit JC12 - 41 - 15 - 2
Were Di JC11 - 2
Push JC22 - 21 - 3
MOP JC21 - 10 - 05 - 2
Breda JC20 - 13 - 51 - 4
Den BZwartWere Push MOP JBreda
Den Bosch JC2
Zwart-Wit JC13 - 2
Were Di JC16 - 41 - 21 - 2
Push JC23 - 0
MOP JC2
Breda JC22 - 3