JA1

6e in poule Jongens A regulier Super A C
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 23 november
4
Voordaan JA1
1
MOP JA1
1
Tilburg JA1
4
Upward JA1
1
Zwart-Wit JA1
4
Gooische JA1
3
Alecto JA1
1
Xenios JA1
Zaterdag 16 november
4
Upward JA1
2
Alecto JA1
3
Xenios JA1
4
Voordaan JA1
5
MOP JA1
2
Zwart-Wit JA1
5
Gooische JA1
2
Tilburg JA1
Zaterdag 9 november
4
Gooische JA1
3
MOP JA1
2
Voordaan JA1
2
Upward JA1
0
Tilburg JA1
5
Alecto JA1
2
Zwart-Wit JA1
1
Xenios JA1

Wedstrijdschema

JA1
Tilburg JA1
Thuis
07-03-2020
Nr. 283124
Voordaan JA1
JA1
Uit
14-03-2020
Nr. 283127
JA1
Alecto JA1
Thuis
21-03-2020
Nr. 283132
JA1
Upward JA1
Thuis
28-03-2020
Nr. 283136
Xenios JA1
JA1
Uit
04-04-2020
Nr. 283140
Let op: Zwart/afwijkend shirt
JA1
MOP JA1
Thuis
18-04-2020
Nr. 283144
Gooische JA1
JA1
Uit
09-05-2020
Nr. 283145
Tilburg JA1
JA1
Uit
16-05-2020
Nr. 283150
Let op: Zwart/afwijkend shirt
JA1
Voordaan JA1
Thuis
30-05-2020
Nr. 283156
Alecto JA1
JA1
Uit
06-06-2020
Nr. 283157

Poule stand (6e in poule Jongens A regulier Super A C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Gooische JA14310169010
2.Upward JA14310137010
3.Voordaan JA14310127010
4.Alecto JA1420211706
5.MOP JA14112111204
6.Zwart-Wit JA1410371303
7.Xenios JA1401381201
8.Tilburg JA1401351601

Spelers (17)

Team resultaten

TilbuXenioZwartVoordUpwarMOP JGooisAlect
Tilburg JA11 - 40 - 5
Xenios JA13 - 43 - 3
Zwart-Wit JA12 - 11 - 4
Voordaan JA12 - 24 - 1
Upward JA13 - 24 - 2
MOP JA12 - 25 - 2
Gooische JA15 - 24 - 3
Alecto JA13 - 11 - 2