Heren E

9e in poule Heren Veteranen Veteranen 3e klasse A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 15 september
3
Oudenbosch HA
1
Prinsenbeek HA
3
Teteringen HB
3
Zevenbergen HB
1
Gilze-Rijen HA
4
Pelikaan HD
5
Etten-Leur HB
0
Tempo HC
Zondag 8 september
1
Pelikaan HD
2
Etten-Leur HB
3
Tempo HC
2
Pelikaan HB
2
Breda HI
1
Oudenbosch HA

Wedstrijdschema

Prinsenbk HA
HE
Uit
22-09-2019 13:00
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 260326
HE
Pelikaan HD
Thuis
29-09-2019 12:45
Veld 4 (Zandveld)
Nr. 260332
Scheidsrechters: H6
GilzeRijen HA
HE
Uit
06-10-2019
Nr. 260334
HE
Oudenbosch HA
Thuis
13-10-2019
Nr. 260342
HE
Etten Leur HB
Thuis
27-10-2019
Nr. 260347
Teteringen HB
HE
Uit
03-11-2019
Nr. 260350
HE
Pelikaan HB
Thuis
10-11-2019
Nr. 260357
Tempo HC
HE
Uit
17-11-2019
Nr. 260361
Let op: Zwart/afwijkend shirt
Breda HI
HE
Uit
15-03-2020
Nr. 260368
HE
Prinsenbk HA
Thuis
22-03-2020
Nr. 260376
Pelikaan HD
HE
Uit
29-03-2020
Nr. 260379
HE
GilzeRijen HA
Thuis
05-04-2020
Nr. 260388
Oudenbosch HA
HE
Uit
19-04-2020
Nr. 260389
HE
Zevenbergn HB
Thuis
03-05-2020
Nr. 260395
Etten Leur HB
HE
Uit
10-05-2020
Nr. 260398
HE
Teteringen HB
Thuis
17-05-2020
Nr. 260407
Pelikaan HB
HE
Uit
24-05-2020
Nr. 260410
HE
Tempo HC
Thuis
07-06-2020
Nr. 260418

Poule stand (9e in poule Heren Veteranen Veteranen 3e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Etten-Leur HB22007106
2.Breda HI21103204
3.Prinsenbeek HA21017403
4.Pelikaan HD21015303
5.Oudenbosch HA21014303
6.Tempo HC21013703
7.Teteringen HB10103301
8.Zevenbergen HB10103301
9.Zwart-Wit HE10101101
10.Pelikaan HB10012300
11.Gilze-Rijen HA200221000

Fluit dienst

Zondag 29 september
14:45
H6HSD H2
Scheidsrechters: HE
Veld 2 (Waterveld)

Team resultaten

TeterTempoEttenBredaZwartPelikZevenPrinsPelikOudenGilze
Teteringen HB3 - 3
Tempo HC3 - 2
Etten-Leur HB5 - 0
Breda HI2 - 1
Zwart-Wit HE
Pelikaan HB
Zevenbergen HB
Prinsenbeek HA
Pelikaan HD1 - 2
Oudenbosch HA3 - 1
Gilze-Rijen HA1 - 4