Heren E

4e in poule Heren Veteranen Veteranen 3e klasse A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 17 november
3
Pelikaan HB
4
Teteringen HB
8
Breda HI
1
Pelikaan HD
0
Prinsenbeek HA
1
Etten-Leur HB
4
Zevenbergen HB
0
Gilze-Rijen HA
Zondag 10 november
1
Pelikaan HD
0
Zevenbergen HB
12
Oudenbosch HA
0
Tempo HC
0
Teteringen HB
4
Etten-Leur HB
Zondag 3 november
0
Pelikaan HB
2
Oudenbosch HA
1
Etten-Leur HB
0
Breda HI
3
Zevenbergen HB
2
Prinsenbeek HA
Zondag 27 oktober
2
Pelikaan HD
1
Tempo HC
5
Oudenbosch HA
2
Teteringen HB
2
Gilze-Rijen HA
2
Pelikaan HB
7
Breda HI
1
Zevenbergen HB

Wedstrijdschema

Breda HI
HE
Uit
15-03-2020
Nr. 260368
HE
Prinsenbk HA
Thuis
22-03-2020
Nr. 260376
Pelikaan HD
HE
Uit
29-03-2020
Nr. 260379
HE
GilzeRijen HA
Thuis
05-04-2020
Nr. 260388
Oudenbosch HA
HE
Uit
19-04-2020
Nr. 260389
HE
Zevenbergn HB
Thuis
03-05-2020
Nr. 260395
Etten Leur HB
HE
Uit
10-05-2020
Nr. 260398
HE
Teteringen HB
Thuis
17-05-2020
Nr. 260407
Pelikaan HB
HE
Uit
24-05-2020
Nr. 260410
HE
Tempo HC
Thuis
07-06-2020
Nr. 260418

Poule stand (4e in poule Heren Veteranen Veteranen 3e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Etten-Leur HB9801209024
2.Oudenbosch HA96033512018
3.Breda HI95132914016
4.Zwart-Wit HE105142312016
5.Prinsenbeek HA95131910016
6.Pelikaan HD95132321016
7.Zevenbergen HB94141920013
8.Teteringen HB93332128012
9.Gilze-Rijen HA9216122407
10.Pelikaan HB11218173407
11.Tempo HC910843803

Spelers (17)

Team resultaten

TeterTempoEttenBredaZwartPelikZevenPrinsPelikOudenGilze
Teteringen HB0 - 43 - 31 - 12 - 1
Tempo HC3 - 20 - 30 - 3
Etten-Leur HB5 - 01 - 02 - 1
Breda HI4 - 13 - 07 - 18 - 12 - 1
Zwart-Wit HE
Pelikaan HB3 - 41 - 60 - 2
Zevenbergen HB3 - 13 - 24 - 0
Prinsenbeek HA0 - 13 - 0
Pelikaan HD5 - 52 - 11 - 21 - 03 - 2
Oudenbosch HA5 - 212 - 06 - 13 - 1
Gilze-Rijen HA2 - 21 - 4