Heren D

12e in poule Heren Veteranen Veteranen 2e klasse A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 17 november
2
Warande HB
1
Breda HG
0
HSD HA
3
Teteringen HA
3
Made HA
0
Breda HH
1
Rapid HA
1
Walcheren HA
2
Push HD
2
DDHC HA
Donderdag 14 november
2
Teteringen HA
1
Breda HG
Zondag 10 november
4
Tempo HB
0
HSD HA
2
Breda HH
0
Warande HB
0
Teteringen HA
1
Made HA
2
Breda HG
5
DDHC HA
3
Push HD
1
Rapid HA
Zondag 3 november
4
Breda HG
3
Breda HH
2
Zwart-Wit HD
5
Push HD
4
HSD HA
1
Walcheren HA
1
Made HA
3
Tempo HB
2
Warande HB
1
Teteringen HA
Zondag 27 oktober
2
Tempo HB
0
Warande HB
1
Walcheren HA
0
Made HA
3
Teteringen HA
2
Breda HG
4
Breda HH
1
DDHC HA
4
Push HD
1
HSD HA

Wedstrijdschema

Teteringen HA
HD
Uit
24-11-2019 14:30
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 257476
HD
Breda HG
Thuis
15-03-2020
Nr. 257490
Warande HB
HD
Uit
22-03-2020
Nr. 270702
HD
Made HA
Thuis
29-03-2020
Nr. 257491
HSD HA
HD
Uit
05-04-2020
Nr. 257496
HD
DDHC HA
Thuis
19-04-2020
Nr. 257503
Breda HH
HD
Uit
03-05-2020
Nr. 257504
HD
Rapid HA
Thuis
10-05-2020
Nr. 257512
Push HD
HD
Uit
17-05-2020
Nr. 257514
HD
Walcheren HA
Thuis
24-05-2020
Nr. 257522
Tempo HB
HD
Uit
07-06-2020
Nr. 257524
Let op: Zwart/afwijkend shirt
HD
Teteringen HA
Thuis
14-06-2020
Nr. 257532

Poule stand (12e in poule Heren Veteranen Veteranen 2e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Tempo HB108203510026
2.Warande HB107121911022
3.Breda HH106222416020
4.Teteringen HA116053123018
5.Walcheren HA105142219016
6.Made HA105142019016
7.HSD HA104242922014
8.Push HD104242522014
9.Breda HG113171829010
10.DDHC HA10226193508
11.Rapid HA10136133506
12.Zwart-Wit HD10037152903

Spelers (21)

Team resultaten

WalchMade HSD HBredaBredaDDHC ZwartWaranTeterTempoRapidPush
Walcheren HA1 - 03 - 1
Made HA3 - 03 - 30 - 21 - 32 - 1
HSD HA4 - 15 - 30 - 310 - 0
Breda HH1 - 04 - 12 - 03 - 24 - 1
Breda HG4 - 32 - 52 - 1
DDHC HA2 - 33 - 63 - 2
Zwart-Wit HD2 - 22 - 5
Warande HB2 - 22 - 12 - 15 - 1
Teteringen HA0 - 13 - 26 - 10 - 26 - 3
Tempo HB2 - 14 - 03 - 36 - 02 - 0
Rapid HA1 - 12 - 41 - 11 - 3
Push HD4 - 10 - 22 - 21 - 23 - 33 - 1