Heren C

6e in poule Heren Veteranen Veteranen 1e klasse A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 17 november
1
Breda HE
2
Waalwijk HA/ DES HA
4
Drunen HA
2
Goirle HA
1
Breda HF
0
Push HC
3
Tempo HA
1
Hilvarenbeek HA
1
Olympia HA
10
DES HB
Zondag 10 november
3
Tempo HA
3
Breda HF
4
Goirle HA
2
Breda HE
2
Waalwijk HA/ DES HA
1
Olympia HA
Zondag 3 november
3
DES HB
1
Waalwijk HA/ DES HA
4
Olympia HA
1
Goirle HA
0
Drunen HA
2
Push HC
2
Hilvarenbeek HA
5
Breda HF
Zondag 27 oktober
5
Tempo HA
1
Drunen HA
2
Waalwijk HA/ DES HA
1
Hilvarenbeek HA
3
Goirle HA
2
DES HB
Woensdag 23 oktober
4
Olympia HA
1
Push HC

Wedstrijdschema

HC
Breda HF
Thuis
24-11-2019 14:45
Hezelaer Energy Veld (Waterveld)
Nr. 256155
Scheidsrechters: H7
Push HC
HC
Uit
15-03-2020
Nr. 256161
Hilvarenbk HA
HC
Uit
22-03-2020 10:30
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 256176
HC
Goirle HA
Thuis
29-03-2020
Nr. 256182
Waalwijk HA
HC
Uit
05-04-2020
Nr. 256187
Let op: Zwart/afwijkend shirt
HC
DES HB
Thuis
19-04-2020
Nr. 256192
HC
Tempo HA
Thuis
03-05-2020
Nr. 256197
Olympia HA
HC
Uit
10-05-2020
Nr. 256202
HC
Breda HE
Thuis
17-05-2020
Nr. 256207
Drunen HA
HC
Uit
24-05-2020
Nr. 256209
Breda HF
HC
Uit
14-06-2020
Nr. 256219

Poule stand (6e in poule Heren Veteranen Veteranen 1e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Breda HF96212813020
2.Waalwijk HA/ DES HA96031613018
3.Breda HE95131715016
4.DES HB85032916015
5.Goirle HA105052927015
6.Zwart-Wit HC94141615013
7.Tempo HA94142123013
8.Hilvarenbeek HA83232019011
9.Drunen HA9225192408
10.Push HC9216122207
11.Olympia HA9207143406

Spelers (16)

Fluit dienst

Zondag 24 november
12:30
H7Zwart-Wit H5
Scheidsrechters: HC
Hezelaer Energy Veld (Waterveld)

Team resultaten

BredaDES HZwartWaalwTempoPush OlympHilvaGoirlDruneBreda
Breda HF1 - 06 - 11 - 2
DES HB3 - 13 - 0
Zwart-Wit HC0 - 0
Waalwijk HA/ DES HA0 - 13 - 12 - 12 - 13 - 2
Tempo HA3 - 33 - 15 - 1
Push HC2 - 43 - 41 - 5
Olympia HA0 - 31 - 104 - 14 - 11 - 5
Hilvarenbeek HA2 - 53 - 32 - 2
Goirle HA3 - 27 - 10 - 44 - 2
Drunen HA2 - 21 - 30 - 24 - 22 - 3
Breda HE1 - 23 - 1