Heren 8

2e in poule Heren senioren reserve herfstcompetitie Res. 4e klasse B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 17 november
0
Made H1
4
Tilburg H11
Zondag 10 november
3
Tilburg H11
2
Shot H5
6
DDHC H3
3
Push H8
Zondag 3 november
3
DDHC H3
3
Tilburg H11
4
Made H1
3
Push H8
Zondag 27 oktober
4
Made H1
5
DDHC H3

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (2e in poule Heren senioren reserve herfstcompetitie Res. 4e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.DDHC H397113623022
2.Zwart-Wit H8106223926020
3.Tilburg H1195223122017
4.Made H1103161828010
5.Shot H59216193107
6.Push H89117173004

Begeleiders (2)

Spelers (13)

Team resultaten

Shot TilbuZwartPush Made DDHC
Shot H52 - 32 - 0
Tilburg H113 - 25 - 03 - 5
Zwart-Wit H88 - 0
Push H8
Made H12 - 20 - 44 - 34 - 5
DDHC H36 - 23 - 34 - 26 - 33 - 1