Heren 8

1e in poule Heren senioren reserve herfstcompetitie Res. 4e klasse B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 15 september
3
DDHC H3
1
Made H1
Zondag 8 september
2
Made H1
2
Shot H5

Wedstrijdschema

H8
Shot H5
Thuis
22-09-2019 16:15
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 257402
Scheidsrechters: H4
Made H1
H8
Uit
29-09-2019 10:30
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 257401
H8
Push H8
Thuis
06-10-2019
Nr. 257407
DDHC H3
H8
Uit
13-10-2019
Nr. 257408
H8
Tilburg H11
Thuis
27-10-2019
Nr. 257413
Shot H5
H8
Uit
03-11-2019
Nr. 257417
H8
Made H1
Thuis
10-11-2019
Nr. 257419
Push H8
H8
Uit
17-11-2019
Nr. 257421

Poule stand (1e in poule Heren senioren reserve herfstcompetitie Res. 4e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Zwart-Wit H821108504
2.Shot H521105204
3.DDHC H321015603
4.Tilburg H1110103301
5.Made H120113501
6.Push H810010300

Fluit dienst

Zondag 22 september
14:30
H4Oudenbosch H1
Scheidsrechters: H8
Veld 4 (Zandveld)

Team resultaten

Shot TilbuZwartPush Made DDHC
Shot H5
Tilburg H11
Zwart-Wit H8
Push H8
Made H12 - 2
DDHC H33 - 1