Heren 7

3e in poule Heren senioren reserve Res. 3e klasse B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 15 september
2
Hilvarenbeek H1
5
Breda H5
0
Vlijmen H2 (O)
4
Liberty H3
2
Berkel-Enschot H5
4
Waalwijk H3
Zondag 8 september
8
Breda H6
0
Goirle H3
4
Zwart-Wit H7
1
Hilvarenbeek H1
7
Waalwijk H3
1
Vlijmen H2 (O)

Wedstrijdschema

H7
Goirle H3
Thuis
22-09-2019 10:45
Veld 4 (Zandveld)
Nr. 264074
Scheidsrechters: HD
Shot H4
H7
Uit
29-09-2019 10:45
Semi (Semiveld)
Nr. 264080
H7
Vlijmen (O)
Thuis
06-10-2019
Nr. 264087
Berkel Ens H5
H7
Uit
13-10-2019 12:45
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 264086
H7
Breda H5
Thuis
27-10-2019
Nr. 264098
Waalwijk H3
H7
Uit
03-11-2019 10:15
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 264104
Let op: Zwart/afwijkend shirt
H7
Liberty H3
Thuis
10-11-2019
Nr. 264110
Breda H6
H7
Uit
17-11-2019 12:15
Orange Babies (Waterveld)
Nr. 264113
Thuis
24-11-2019
Nr. 264122
H7
Were Di H8
Thuis
15-03-2020
Nr. 264128
Goirle H3
H7
Uit
22-03-2020
Nr. 264131
Let op: Zwart/afwijkend shirt
H7
Shot H4
Thuis
29-03-2020
Nr. 264140
Vlijmen (O)
H7
Uit
05-04-2020
Nr. 264145
Let op: Zwart/afwijkend shirt
H7
Berkel Ens H5
Thuis
19-04-2020
Nr. 264151
Hilvarenbk H1
H7
Uit
03-05-2020
Nr. 273340
Breda H5
H7
Uit
10-05-2020
Nr. 264184
H7
Waalwijk H3
Thuis
17-05-2020
Nr. 264194
Liberty H3
H7
Uit
24-05-2020
Nr. 264200
Let op: Zwart/afwijkend shirt
H7
Breda H6
Thuis
07-06-2020
Nr. 264206
Uit
14-06-2020
Nr. 264212
Let op: Zwart/afwijkend shirt

Poule stand (3e in poule Heren senioren reserve Res. 3e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Waalwijk H3220011306
2.Breda H522008306
3.Zwart-Wit H722007306
4.Zwart-Wit H522007406
5.Liberty H321105104
6.Breda H611008003
7.Shot H410101101
8.Were Di H820023600
9.Berkel-Enschot H520023700
10.Hilvarenbeek H120023900
11.Goirle H3200231200
12.Vlijmen H2 (O)200211100

Begeleiders (1)

Fluit dienst

Zondag 22 september
09:00
HDWarande HB
Scheidsrechters: H7
Hezelaer Energy Veld (Waterveld)

Team resultaten

HilvaShot ZwartZwartWere WaalwVlijmLiberGoirlBredaBredaBerke
Hilvarenbeek H12 - 5
Shot H4
Zwart-Wit H74 - 1
Zwart-Wit H5
Were Di H8
Waalwijk H37 - 1
Vlijmen H2 (O)0 - 4
Liberty H3
Goirle H3
Breda H68 - 0
Breda H5
Berkel-Enschot H52 - 4