Heren 7

1e in poule Heren senioren reserve Res. 3e klasse B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 17 november
2
Berkel-Enschot H5
1
Vlijmen H2 (O)
10
Liberty H3
1
Were Di H8
4
Breda H5
2
Shot H4
7
Waalwijk H3
2
Goirle H3
Zondag 10 november
1
Were Di H8
3
Waalwijk H3
3
Zwart-Wit H7
1
Liberty H3
5
Shot H4
5
Berkel-Enschot H5
1
Vlijmen H2 (O)
0
Hilvarenbeek H1
Zondag 3 november
0
Liberty H3
2
Zwart-Wit H5
3
Vlijmen H2 (O)
1
Shot H4
1
Waalwijk H3
2
Zwart-Wit H7
Zondag 27 oktober
7
Zwart-Wit H5
3
Waalwijk H3
0
Were Di H8
3
Berkel-Enschot H5
3
Zwart-Wit H7
1
Breda H5
0
Goirle H3
3
Vlijmen H2 (O)

Wedstrijdschema

Thuis
24-11-2019 12:30
Hezelaer Energy Veld (Waterveld)
Nr. 264122
Scheidsrechters: HC
H7
Were Di H8
Thuis
15-03-2020
Nr. 264128
Goirle H3
H7
Uit
22-03-2020
Nr. 264131
Let op: Zwart/afwijkend shirt
H7
Shot H4
Thuis
29-03-2020
Nr. 264140
Vlijmen (O)
H7
Uit
05-04-2020
Nr. 264145
Let op: Zwart/afwijkend shirt
H7
Berkel Ens H5
Thuis
19-04-2020
Nr. 264151
Hilvarenbk H1
H7
Uit
03-05-2020 14:30
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 273340
Breda H5
H7
Uit
10-05-2020
Nr. 264184
H7
Waalwijk H3
Thuis
17-05-2020
Nr. 264194
Liberty H3
H7
Uit
24-05-2020
Nr. 264200
Let op: Zwart/afwijkend shirt
H7
Breda H6
Thuis
07-06-2020
Nr. 264206
Uit
14-06-2020
Nr. 264212
Let op: Zwart/afwijkend shirt

Poule stand (1e in poule Heren senioren reserve Res. 3e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Zwart-Wit H51010004318030
2.Zwart-Wit H7108112914025
3.Breda H5106133425019
4.Berkel-Enschot H5105233026017
5.Waalwijk H3105144431016
6.Breda H6105143936016
7.Liberty H3104243320014
8.Vlijmen H2 (O)104151928013
9.Shot H410145243607
10.Were Di H810208194006
11.Hilvarenbeek H110136254106
12.Goirle H310028184202

Begeleiders (2)

Spelers (18)

Fluit dienst

Zondag 24 november
14:45
HCBreda HF
Scheidsrechters: H7
Hezelaer Energy Veld (Waterveld)

Team resultaten

HilvaShot ZwartZwartWere WaalwVlijmLiberGoirlBredaBredaBerke
Hilvarenbeek H15 - 50 - 62 - 5
Shot H43 - 25 - 5
Zwart-Wit H74 - 13 - 13 - 13 - 1
Zwart-Wit H55 - 27 - 35 - 2
Were Di H84 - 01 - 30 - 3
Waalwijk H31 - 27 - 17 - 2
Vlijmen H2 (O)1 - 03 - 12 - 45 - 30 - 4
Liberty H30 - 210 - 14 - 33 - 5
Goirle H33 - 30 - 3
Breda H63 - 38 - 03 - 2
Breda H54 - 2
Berkel-Enschot H53 - 12 - 42 - 1