Heren 6

4e in poule Heren senioren reserve Res. 3e klasse A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 15 september
3
Were Di H7
6
Pelikaan H2 (O)
1
Olympia H1
2
HSD H2
1
Oudenbosch H1
6
Rapide H1
Zondag 8 september
5
Rapide H1
0
Breda H4
3
Push H7
8
Olympia H1

Wedstrijdschema

Breda H4
H6
Uit
22-09-2019 11:45
Orange Babies (Waterveld)
Nr. 260039
H6
HSD H2
Thuis
29-09-2019 14:45
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 260049
Scheidsrechters: HE
Oudenbosch H1
H6
Uit
06-10-2019
Nr. 260055
H6
Pelikaan (O)
Thuis
13-10-2019
Nr. 260060
Liberty H4
H6
Uit
27-10-2019
Nr. 260064
Let op: Zwart/afwijkend shirt
H6
Etten Leur H3
Thuis
03-11-2019
Nr. 260074
Were Di H7
H6
Uit
10-11-2019 13:00
veld 2 (Semiveld)
Nr. 260078
Rapide H1
H6
Uit
17-11-2019
Nr. 260086
H6
Olympia H1
Thuis
24-11-2019
Nr. 260091
Push H7
H6
Uit
15-03-2020
Nr. 260093
H6
Breda H4
Thuis
22-03-2020
Nr. 260103
HSD H2
H6
Uit
29-03-2020
Nr. 260107
H6
Oudenbosch H1
Thuis
05-04-2020
Nr. 260118
Pelikaan (O)
H6
Uit
19-04-2020
Nr. 260119
Thuis
03-05-2020
Nr. 273392
H6
Liberty H4
Thuis
10-05-2020
Nr. 260127
Etten Leur H3
H6
Uit
17-05-2020
Nr. 260131
H6
Were Di H7
Thuis
24-05-2020
Nr. 260138
H6
Rapide H1
Thuis
07-06-2020
Nr. 260144
Olympia H1
H6
Uit
14-06-2020
Nr. 260151

Poule stand (4e in poule Heren senioren reserve Res. 3e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Rapide H1220011106
2.HSD H222007406
3.Olympia H121019503
4.Zwart-Wit H421017403
5.Pelikaan H2 (O)21017503
6.Liberty H411002103
7.Breda H421013603
8.Zwart-Wit H621015903
9.Were Di H7200261100
10.Oudenbosch H110011600
11.Push H7200261200

Fluit dienst

Zondag 29 september
12:45
HEPelikaan HD
Scheidsrechters: H6
Veld 4 (Zandveld)
16:00
HJ1Goirle HJ1
Scheidsrechters: H6
Hezelaer Energy Veld (Waterveld)

Team resultaten

HSD HPelikZwartZwartWere RapidPush OudenOlympLiberEttenBreda
HSD H2
Pelikaan H2 (O)
Zwart-Wit H6
Zwart-Wit H4
Were Di H73 - 6
Rapide H15 - 0
Push H73 - 8
Oudenbosch H11 - 6
Olympia H11 - 2
Liberty H4
Etten-Leur H3
Breda H4