Heren 5

3e in poule Heren senioren reserve Res. 3e klasse B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 15 september
2
Hilvarenbeek H1
5
Breda H5
0
Vlijmen H2 (O)
4
Liberty H3
2
Berkel-Enschot H5
4
Waalwijk H3
Zondag 8 september
8
Breda H6
0
Goirle H3
4
Zwart-Wit H7
1
Hilvarenbeek H1
7
Waalwijk H3
1
Vlijmen H2 (O)

Wedstrijdschema

H5
Shot H4
Thuis
22-09-2019 16:15
Hezelaer Energy Veld (Waterveld)
Nr. 264073
Scheidsrechters: HC
Vlijmen (O)
H5
Uit
29-09-2019 12:30
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 264079
Let op: Zwart/afwijkend shirt
H5
Berkel Ens H5
Thuis
06-10-2019
Nr. 264084
Breda H5
H5
Uit
13-10-2019 15:45
Janus Vaten (Waterveld)
Nr. 264088
H5
Waalwijk H3
Thuis
27-10-2019
Nr. 264096
Liberty H3
H5
Uit
03-11-2019
Nr. 264102
Let op: Zwart/afwijkend shirt
H5
Breda H6
Thuis
10-11-2019
Nr. 264109
H5
Hilvarenbk H1
Thuis
17-11-2019
Nr. 264117
Uit
24-11-2019
Nr. 264122
Let op: Zwart/afwijkend shirt
H5
Goirle H3
Thuis
15-03-2020
Nr. 264126
Shot H4
H5
Uit
22-03-2020
Nr. 264133
H5
Vlijmen (O)
Thuis
29-03-2020
Nr. 264139
Berkel Ens H5
H5
Uit
05-04-2020
Nr. 264142
H5
Breda H5
Thuis
19-04-2020
Nr. 264152
Were Di H8
H5
Uit
03-05-2020
Nr. 273342
Waalwijk H3
H5
Uit
10-05-2020
Nr. 264187
Let op: Zwart/afwijkend shirt
H5
Liberty H3
Thuis
17-05-2020
Nr. 264193
Breda H6
H5
Uit
24-05-2020
Nr. 264197
Hilvarenbk H1
H5
Uit
07-06-2020 14:30
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 264202
Thuis
14-06-2020
Nr. 264212

Poule stand (3e in poule Heren senioren reserve Res. 3e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Waalwijk H3220011306
2.Breda H522008306
3.Zwart-Wit H722007306
4.Zwart-Wit H522007406
5.Liberty H321105104
6.Breda H611008003
7.Shot H410101101
8.Were Di H820023600
9.Berkel-Enschot H520023700
10.Hilvarenbeek H120023900
11.Goirle H3200231200
12.Vlijmen H2 (O)200211100

Begeleiders (1)

Fluit dienst

Zondag 22 september
14:30
HCHilvarenbk HA
Scheidsrechters: H5
Veld 2 (Waterveld)

Team resultaten

HilvaShot ZwartZwartWere WaalwVlijmLiberGoirlBredaBredaBerke
Hilvarenbeek H12 - 5
Shot H4
Zwart-Wit H74 - 1
Zwart-Wit H5
Were Di H8
Waalwijk H37 - 1
Vlijmen H2 (O)0 - 4
Liberty H3
Goirle H3
Breda H68 - 0
Breda H5
Berkel-Enschot H52 - 4