Heren 5

1e in poule Heren senioren reserve Res. 3e klasse B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 17 november
2
Berkel-Enschot H5
1
Vlijmen H2 (O)
10
Liberty H3
1
Were Di H8
4
Breda H5
2
Shot H4
7
Waalwijk H3
2
Goirle H3
Zondag 10 november
1
Were Di H8
3
Waalwijk H3
3
Zwart-Wit H7
1
Liberty H3
5
Shot H4
5
Berkel-Enschot H5
1
Vlijmen H2 (O)
0
Hilvarenbeek H1
Zondag 3 november
0
Liberty H3
2
Zwart-Wit H5
3
Vlijmen H2 (O)
1
Shot H4
1
Waalwijk H3
2
Zwart-Wit H7
Zondag 27 oktober
7
Zwart-Wit H5
3
Waalwijk H3
0
Were Di H8
3
Berkel-Enschot H5
3
Zwart-Wit H7
1
Breda H5
0
Goirle H3
3
Vlijmen H2 (O)

Wedstrijdschema

Uit
24-11-2019 12:30
Hezelaer Energy Veld (Waterveld)
Nr. 264122
Let op: Zwart/afwijkend shirt
H5
Goirle H3
Thuis
15-03-2020
Nr. 264126
Shot H4
H5
Uit
22-03-2020
Nr. 264133
H5
Vlijmen (O)
Thuis
29-03-2020
Nr. 264139
Berkel Ens H5
H5
Uit
05-04-2020
Nr. 264142
H5
Breda H5
Thuis
19-04-2020
Nr. 264152
Were Di H8
H5
Uit
03-05-2020
Nr. 273342
Waalwijk H3
H5
Uit
10-05-2020
Nr. 264187
Let op: Zwart/afwijkend shirt
H5
Liberty H3
Thuis
17-05-2020
Nr. 264193
Breda H6
H5
Uit
24-05-2020
Nr. 264197
Hilvarenbk H1
H5
Uit
07-06-2020 14:30
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 264202
Thuis
14-06-2020
Nr. 264212

Poule stand (1e in poule Heren senioren reserve Res. 3e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Zwart-Wit H51010004318030
2.Zwart-Wit H7108112914025
3.Breda H5106133425019
4.Berkel-Enschot H5105233026017
5.Waalwijk H3105144431016
6.Breda H6105143936016
7.Liberty H3104243320014
8.Vlijmen H2 (O)104151928013
9.Shot H410145243607
10.Were Di H810208194006
11.Hilvarenbeek H110136254106
12.Goirle H310028184202

Begeleiders (2)

Spelers (16)

Team resultaten

HilvaShot ZwartZwartWere WaalwVlijmLiberGoirlBredaBredaBerke
Hilvarenbeek H15 - 50 - 62 - 5
Shot H43 - 25 - 5
Zwart-Wit H74 - 13 - 13 - 13 - 1
Zwart-Wit H55 - 27 - 35 - 2
Were Di H84 - 01 - 30 - 3
Waalwijk H31 - 27 - 17 - 2
Vlijmen H2 (O)1 - 03 - 12 - 45 - 30 - 4
Liberty H30 - 210 - 14 - 33 - 5
Goirle H33 - 30 - 3
Breda H63 - 38 - 03 - 2
Breda H54 - 2
Berkel-Enschot H53 - 12 - 42 - 1