Heren 4

4e in poule Heren senioren reserve Res. 3e klasse A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 15 september
3
Were Di H7
6
Pelikaan H2 (O)
1
Olympia H1
2
HSD H2
1
Oudenbosch H1
6
Rapide H1
Zondag 8 september
5
Rapide H1
0
Breda H4
3
Push H7
8
Olympia H1

Wedstrijdschema

H4
Oudenbosch H1
Thuis
22-09-2019 14:30
Veld 4 (Zandveld)
Nr. 260043
Scheidsrechters: H8
Liberty H4
H4
Uit
29-09-2019 12:30
Raboveld (Semiveld)
Nr. 260044
Let op: Zwart/afwijkend shirt
H4
Were Di H7
Thuis
06-10-2019
Nr. 260053
Olympia H1
H4
Uit
13-10-2019 14:30
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 260059
H4
Push H7
Thuis
27-10-2019
Nr. 260066
HSD H2
H4
Uit
03-11-2019
Nr. 260068
H4
Pelikaan (O)
Thuis
10-11-2019
Nr. 260080
Etten Leur H3
H4
Uit
17-11-2019
Nr. 260079
H4
Rapide H1
Thuis
24-11-2019
Nr. 260090
H4
Breda H4
Thuis
15-03-2020
Nr. 260097
Oudenbosch H1
H4
Uit
22-03-2020
Nr. 260100
H4
Liberty H4
Thuis
29-03-2020
Nr. 260111
Were Di H7
H4
Uit
05-04-2020
Nr. 260113
H4
Olympia H1
Thuis
19-04-2020
Nr. 260121
Uit
03-05-2020
Nr. 273392
Let op: Zwart/afwijkend shirt
Push H7
H4
Uit
10-05-2020
Nr. 260123
H4
HSD H2
Thuis
17-05-2020
Nr. 260134
Pelikaan (O)
H4
Uit
24-05-2020
Nr. 260136
H4
Etten Leur H3
Thuis
07-06-2020
Nr. 260145
Rapide H1
H4
Uit
14-06-2020
Nr. 260150

Poule stand (4e in poule Heren senioren reserve Res. 3e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Rapide H1220011106
2.HSD H222007406
3.Olympia H121019503
4.Zwart-Wit H421017403
5.Pelikaan H2 (O)21017503
6.Liberty H411002103
7.Breda H421013603
8.Zwart-Wit H621015903
9.Were Di H7200261100
10.Oudenbosch H110011600
11.Push H7200261200

Fluit dienst

Zondag 22 september
16:15
H8Shot H5
Scheidsrechters: H4
Veld 2 (Waterveld)
16:15
HJ2Hilvarenbk (O)
Scheidsrechters: H4
Veld 4 (Zandveld)

Team resultaten

HSD HPelikZwartZwartWere RapidPush OudenOlympLiberEttenBreda
HSD H2
Pelikaan H2 (O)
Zwart-Wit H6
Zwart-Wit H4
Were Di H73 - 6
Rapide H15 - 0
Push H73 - 8
Oudenbosch H11 - 6
Olympia H11 - 2
Liberty H4
Etten-Leur H3
Breda H4