Heren 4

1e in poule Heren senioren reserve Res. 3e klasse A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 17 november
7
Olympia H1
4
Were Di H7
6
HSD H2
3
Oudenbosch H1
2
Pelikaan H2 (O)
2
Breda H4
Zondag 10 november
6
Were Di H7
3
Zwart-Wit H6
2
Liberty H4
4
Olympia H1
3
Zwart-Wit H4
1
Pelikaan H2 (O)
5
Breda H4
1
HSD H2
Zondag 3 november
2
Were Di H7
2
Liberty H4
0
HSD H2
3
Zwart-Wit H4
1
Pelikaan H2 (O)
4
Rapide H1
3
Push H7
1
Breda H4
Zondag 27 oktober
3
Zwart-Wit H4
1
Push H7
5
Breda H4
0
Olympia H1
11
Rapide H1
0
HSD H2
3
Liberty H4
6
Zwart-Wit H6
4
Oudenbosch H1
6
Were Di H7

Wedstrijdschema

H4
Rapide H1
Thuis
24-11-2019 14:30
Veld 3 (Waterveld)
Nr. 260090
Scheidsrechters: H6
H4
Breda H4
Thuis
15-03-2020
Nr. 260097
Oudenbosch H1
H4
Uit
22-03-2020
Nr. 260100
H4
Liberty H4
Thuis
29-03-2020
Nr. 260111
Were Di H7
H4
Uit
05-04-2020
Nr. 260113
H4
Olympia H1
Thuis
19-04-2020
Nr. 260121
Uit
03-05-2020
Nr. 273392
Let op: Zwart/afwijkend shirt
Push H7
H4
Uit
10-05-2020
Nr. 260123
H4
HSD H2
Thuis
17-05-2020
Nr. 260134
Pelikaan (O)
H4
Uit
24-05-2020
Nr. 260136
H4
Etten Leur H3
Thuis
07-06-2020
Nr. 260145
Rapide H1
H4
Uit
14-06-2020
Nr. 260150

Poule stand (1e in poule Heren senioren reserve Res. 3e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Zwart-Wit H4109014711027
2.Rapide H198104611025
3.Breda H4106133619019
4.Zwart-Wit H695043238015
5.Pelikaan H2 (O)93152825010
6.Push H773132120010
7.Olympia H18305243409
8.HSD H29306204709
9.Liberty H48215132807
10.Were Di H79216284607
11.Oudenbosch H17106213403
12.Etten-Leur H310010300

Begeleiders (2)

Spelers (15)

Fluit dienst

Zondag 24 november
12:30
H6Olympia H1
Scheidsrechters: H4
Veld 3 (Waterveld)

Team resultaten

HSD HPelikZwartZwartWere RapidPush OudenOlympLiberEttenBreda
HSD H20 - 30 - 66 - 3
Pelikaan H2 (O)10 - 31 - 44 - 12 - 2
Zwart-Wit H65 - 35 - 2
Zwart-Wit H43 - 16 - 03 - 14 - 3
Were Di H73 - 66 - 32 - 72 - 22 - 6
Rapide H111 - 03 - 13 - 25 - 0
Push H73 - 33 - 83 - 1
Oudenbosch H14 - 64 - 61 - 62 - 6
Olympia H11 - 22 - 117 - 4
Liberty H43 - 60 - 72 - 4
Etten-Leur H3
Breda H45 - 17 - 15 - 01 - 2