Heren 1

4e in poule Heren senioren Overgangsklasse A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 17 november
3
Union H1
3
Berkel-Enschot H1
3
Ede H1
2
Leiden H1
2
Berkel-Rodenrijs H1
3
Gooische H1
1
Upward H1
0
Hattem H1
3
Phoenix H1
2
Groningen H1
Zondag 10 november
1
Union H1
4
Upward H1
2
IJsseloever H1
1
Berkel-Rodenrijs H1
7
Leiden H1
4
Berkel-Enschot H1
1
Groningen H1
3
Ede H1
2
Gooische H1
3
Phoenix H1
Zondag 3 november
2
Berkel-Enschot H1
4
Upward H1
5
Leiden H1
1
Groningen H1
2
Ede H1
2
Gooische H1
2
Berkel-Rodenrijs H1
1
Hattem H1
1
Phoenix H1
0
IJsseloever H1
3
Zwart-Wit H1
2
Union H1
Zondag 27 oktober
1
Upward H1
3
Zwart-Wit H1
3
Union H1
2
Berkel-Rodenrijs H1
2
IJsseloever H1
3
Ede H1
1
Groningen H1
3
Berkel-Enschot H1
2
Gooische H1
4
Leiden H1

Wedstrijdschema

Gooische H1
H1
Uit
24-11-2019 14:45
veld 1 (Waterveld)
Nr. 203647
Groningen H1
H1
Uit
08-03-2020
Nr. 203654
H1
Leiden H1
Thuis
15-03-2020
Nr. 203662
Ede H1
H1
Uit
22-03-2020
Nr. 203663
H1
Phoenix H1
Thuis
29-03-2020
Nr. 203674
Berkel Rodenrijs H1
H1
Uit
05-04-2020
Nr. 203677
H1
Berkel Ens H1
Thuis
19-04-2020
Nr. 203687
H1
Upward H1
Thuis
26-04-2020
Nr. 203692
Union H1
H1
Uit
03-05-2020 14:45
B-veld (Waterveld)
Nr. 203695
H1
Hattem H1
Thuis
10-05-2020
Nr. 203704
IJsseloever H1
H1
Uit
17-05-2020
Nr. 203709
H1
Gooische H1
Thuis
24-05-2020
Nr. 203714

Poule stand (4e in poule Heren senioren Overgangsklasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Leiden H1107123822022
2.Upward H1107122917022
3.Phoenix H1107122219022
4.Zwart-Wit H1106224222020
5.Ede H1105322623018
6.IJsseloever H1105141917016
7.Gooische H1104332826015
8.Berkel-Rodenrijs H1103251921011
9.Berkel-Enschot H110235283709
10.Hattem H110127183005
11.Union H110127162805
12.Groningen H110118174004

Begeleiders (5)

Spelers (22)

Team resultaten

ZwartIJsseUpwarUnionPhoenLeideHatteGroniGooisEde HBerkeBerke
Zwart-Wit H13 - 211 - 15 - 22 - 3
IJsseloever H12 - 12 - 02 - 32 - 15 - 2
Upward H11 - 34 - 16 - 51 - 05 - 1
Union H12 - 31 - 41 - 13 - 53 - 23 - 3
Phoenix H13 - 21 - 01 - 03 - 22 - 1
Leiden H12 - 13 - 05 - 17 - 4
Hattem H10 - 43 - 43 - 3
Groningen H11 - 27 - 32 - 71 - 31 - 3
Gooische H11 - 13 - 12 - 32 - 43 - 3
Ede H12 - 23 - 23 - 22 - 22 - 2
Berkel-Rodenrijs H11 - 03 - 32 - 32 - 12 - 3
Berkel-Enschot H12 - 43 - 42 - 1