Dames Donderdag C

1e in poule Dames senioren door de weeks 1e helft competitie 3e klasse A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Donderdag 14 november
1
Warande DDA
1
Tilburg DDA
4
HOCO DDA
1
Push DDE
Maandag 11 november
1
Warande DDA
3
HOCO DDA
Donderdag 7 november
2
Push DDE
2
Warande DDA
Donderdag 24 oktober
2
HOCO DDA
2
DDHC DDA

Wedstrijdschema

Push DDE
DDC
Uit
21-11-2019
Nr. 269708

Poule stand (1e in poule Dames senioren door de weeks 1e helft competitie 3e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Zwart-Wit DDC96123121019
2.Tilburg DDA9522318017
3.HOCO DDA84222221014
4.Push DDE8224163208
5.Warande DDA9144141907
6.DDHC DDA7034122503

Begeleiders (2)

Spelers (18)

Team resultaten

Push TilbuHOCO ZwartDDHC Waran
Push DDE4 - 12 - 2
Tilburg DDA7 - 0
HOCO DDA4 - 12 - 2
Zwart-Wit DDC
DDHC DDA
Warande DDA1 - 11 - 31 - 1