Dames Donderdag C

3e in poule Dames senioren door de weeks 1e helft competitie 3e klasse A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Donderdag 19 september
4
Push DDE
1
DDHC DDA
Donderdag 12 september
7
Tilburg DDA
0
Push DDE

Wedstrijdschema

HOCO DDA
DDC
Uit
26-09-2019 20:30
Veld 3 (Semiveld)
Nr. 269687
DDHC DDA
DDC
Uit
03-10-2019
Nr. 269689
DDC
Push DDE
Thuis
10-10-2019
Nr. 269694
DDC
Warande DDA
Thuis
24-10-2019
Nr. 269697
Tilburg DDA
DDC
Uit
31-10-2019 20:30
KG 1 (Semiveld)
Nr. 269699
Let op: Zwart/afwijkend shirt
DDC
HOCO DDA
Thuis
07-11-2019
Nr. 269701
DDC
DDHC DDA
Thuis
14-11-2019
Nr. 269706
Push DDE
DDC
Uit
21-11-2019
Nr. 269708

Poule stand (3e in poule Dames senioren door de weeks 1e helft competitie 3e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Tilburg DDA220010006
2.Warande DDA21017303
3.Zwart-Wit DDC21013403
4.Push DDE21014803
5.DDHC DDA10011400
6.HOCO DDA10010600

Team resultaten

Push TilbuHOCO ZwartDDHC Waran
Push DDE4 - 1
Tilburg DDA7 - 0
HOCO DDA
Zwart-Wit DDC
DDHC DDA
Warande DDA