Dames Jong 4

4e in poule Dames Jong Senioren herfstcompetitie 5e klasse A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 15 september
2
HSD DJ1
12
Pelikaan DJ1
4
Tempo DJ1
3
Zwart-Wit DJ4
Zondag 8 september
5
Etten-Leur DJ3
0
HSD DJ1

Wedstrijdschema

Etten Leur DJ3
DJ4
Uit
22-09-2019 15:00
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 261408
DJ4
Pelikaan DJ1
Thuis
29-09-2019 14:45
Veld 4 (Zandveld)
Nr. 261413
Scheidsrechters: D4
HSD DJ1
DJ4
Uit
06-10-2019
Nr. 261414
Push DJ4
DJ4
Uit
13-10-2019
Nr. 261418
DJ4
Tempo DJ1
Thuis
27-10-2019
Nr. 261421
DJ4
Etten Leur DJ3
Thuis
03-11-2019
Nr. 261425
Pelikaan DJ1
DJ4
Uit
10-11-2019
Nr. 261427
DJ4
HSD DJ1
Thuis
17-11-2019
Nr. 261431

Poule stand (4e in poule Dames Jong Senioren herfstcompetitie 5e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Pelikaan DJ1220016206
2.Etten-Leur DJ3220013206
3.Tempo DJ121014703
4.Zwart-Wit DJ410013400
5.Push DJ410012800
6.HSD DJ1200221700

Fluit dienst

Zondag 29 september
16:15
D4Etten Leur D4
Scheidsrechters: DJ4
Veld 2 (Waterveld)

Team resultaten

Push HSD DZwartEttenPelikTempo
Push DJ4
HSD DJ12 - 12
Zwart-Wit DJ4
Etten-Leur DJ35 - 0
Pelikaan DJ1
Tempo DJ14 - 3