Dames Jong 4

5e in poule Dames Jong Senioren herfstcompetitie 5e klasse A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 17 november
0
Etten-Leur DJ3
0
Pelikaan DJ1
Zondag 10 november
4
HSD DJ1
3
Push DJ4
0
Tempo DJ1
1
Etten-Leur DJ3
Zondag 3 november
4
Tempo DJ1
6
HSD DJ1
Zondag 27 oktober
3
Etten-Leur DJ3
3
Push DJ4
4
Pelikaan DJ1
0
HSD DJ1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (5e in poule Dames Jong Senioren herfstcompetitie 5e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Pelikaan DJ1108114511025
2.Etten-Leur DJ310631279021
3.HSD DJ1104242739014
4.Tempo DJ193151926010
5.Zwart-Wit DJ410226283408
6.Push DJ49117184504

Spelers (17)

Team resultaten

Push HSD DZwartEttenPelikTempo
Push DJ41 - 52 - 1
HSD DJ14 - 30 - 32 - 121 - 1
Zwart-Wit DJ4
Etten-Leur DJ33 - 35 - 00 - 03 - 0
Pelikaan DJ17 - 34 - 02 - 0
Tempo DJ15 - 14 - 64 - 30 - 13 - 2