Dames Jong 2

1e in poule Dames Jong Senioren herfstcompetitie 3e klasse A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 15 september
1
Liberty DJ1
3
Push DJ1

Wedstrijdschema

Warande DJ1
DJ2
Uit
22-09-2019 12:45
Veld B (Semiveld)
Nr. 266748
DJ2
Push DJ1
Thuis
29-09-2019 09:15
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 266752
Scheidsrechters: D3
Liberty DJ1
DJ2
Uit
06-10-2019 10:30
Raboveld (Semiveld)
Nr. 266753
Let op: Zwart/afwijkend shirt
Prinsenbk DJ1
DJ2
Uit
13-10-2019
Nr. 266757
DJ2
Den Bosch DJ3
Thuis
27-10-2019
Nr. 266759
DJ2
Warande DJ1
Thuis
03-11-2019
Nr. 266764
Push DJ1
DJ2
Uit
10-11-2019
Nr. 266766
DJ2
Liberty DJ1
Thuis
17-11-2019
Nr. 266768

Poule stand (1e in poule Dames Jong Senioren herfstcompetitie 3e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Zwart-Wit DJ2220014406
2.Push DJ122009106
3.Warande DJ1211010304
4.Liberty DJ120112401
5.Prinsenbeek DJ1200261500
6.Den Bosch DJ3200201400

Team resultaten

ZwartPrinsWaranPush LiberDen B
Zwart-Wit DJ2
Prinsenbeek DJ1
Warande DJ1
Push DJ1
Liberty DJ11 - 3
Den Bosch DJ3