Dames Jong 2

4e in poule Dames Jong Senioren herfstcompetitie 3e klasse A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 17 november
3
Prinsenbeek DJ1
5
Den Bosch DJ3
Zondag 10 november
19
Liberty DJ1
0
Prinsenbeek DJ1
Zondag 3 november
0
Den Bosch DJ3
8
Liberty DJ1
0
Prinsenbeek DJ1
10
Push DJ1
Zondag 27 oktober
4
Zwart-Wit DJ2
2
Den Bosch DJ3
3
Push DJ1
2
Liberty DJ1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (4e in poule Dames Jong Senioren herfstcompetitie 3e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Push DJ1101000559030
2.Liberty DJ1107127211022
3.Warande DJ1106134420019
4.Zwart-Wit DJ2104063744012
5.Den Bosch DJ310109117203
6.Prinsenbeek DJ110109218403

Spelers (14)

Team resultaten

ZwartPrinsWaranPush LiberDen B
Zwart-Wit DJ24 - 2
Prinsenbeek DJ10 - 102 - 103 - 5
Warande DJ1
Push DJ18 - 03 - 2
Liberty DJ119 - 01 - 312 - 0
Den Bosch DJ34 - 80 - 80 - 8