Dames B

5e in poule Dames Veteranen Veteranen overgangsklasse A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 10 november
0
Push DB
3
Tilburg DA
3
Zevenbergen DA
1
Liberty DA
4
Rosmalen DA
1
Push DA
Zondag 3 november
2
Den Bosch DB
2
Rosmalen DA
2
Push DA
3
Liberty DA
0
Tilburg DA
3
Breda DB
3
Zevenbergen DA
0
Push DB
Zondag 27 oktober
0
Rosmalen DA
2
Zwart-Wit DB
0
Breda DB
1
Zevenbergen DA
0
Push DA
4
Den Bosch DB
1
Were Di DB
5
Tilburg DA
1
Liberty DA
0
Push DB

Wedstrijdschema

DB
Push DB
Thuis
17-11-2019 16:15
Veld 4 (Zandveld)
Nr. 270182
Scheidsrechters: D7
DB
Zevenbergn DA
Thuis
22-03-2020
Nr. 270186
Tilburg DA
DB
Uit
29-03-2020
Nr. 270190
Let op: Zwart/afwijkend shirt
Liberty DA
DB
Uit
05-04-2020
Nr. 270195
Let op: Zwart/afwijkend shirt
DB
Den Bosch DB
Thuis
19-04-2020
Nr. 266274
Push DA
DB
Uit
10-05-2020
Nr. 270201
DB
Rosmalen DA
Thuis
17-05-2020
Nr. 270210
Were Di DB
DB
Uit
24-05-2020
Nr. 266275
DB
Breda DB
Thuis
07-06-2020
Nr. 266277
Push DB
DB
Uit
14-06-2020
Nr. 270218

Poule stand (5e in poule Dames Veteranen Veteranen overgangsklasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Den Bosch DB7610263019
2.Zevenbergen DA8602279018
3.Rosmalen DA85122010016
4.Breda DB8503308015
5.Zwart-Wit DB7502196015
6.Tilburg DA7502189015
7.Liberty DA821582407
8.Push DB811612004
9.Push DA801743301
10.Were Di DB701623301

Begeleiders (2)

Spelers (23)

Fluit dienst

Zondag 17 november
14:45
D7Zundert D1
Scheidsrechters: DB
Veld 4 (Zandveld)

Team resultaten

ZevenLiberTilbuWere Den BZwartPush BredaRosmaPush
Zevenbergen DA3 - 19 - 03 - 06 - 1
Liberty DA1 - 11 - 01 - 6
Tilburg DA3 - 10 - 30 - 33 - 1
Were Di DB1 - 50 - 10 - 4
Den Bosch DB3 - 12 - 2
Zwart-Wit DB
Push DB0 - 30 - 80 - 2
Breda DB0 - 110 - 0
Rosmalen DA3 - 00 - 24 - 24 - 1
Push DA2 - 30 - 40 - 40 - 0