Dames B

10e in poule Dames Veteranen Veteranen overgangsklasse A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 15 september
3
Den Bosch DB
1
Zevenbergen DA
1
Liberty DA
1
Were Di DB
4
Rosmalen DA
2
Breda DB
0
Push DA
0
Push DB
Zondag 8 september
0
Were Di DB
4
Rosmalen DA
3
Tilburg DA
1
Liberty DA
0
Push DB
8
Den Bosch DB

Wedstrijdschema

DB
Liberty DA
Thuis
22-09-2019 10:45
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 270157
Scheidsrechters: D7
Den Bosch DB
DB
Uit
29-09-2019 14:00
KGZ 5 (Zandveld)
Nr. 266269
DB
Push DA
Thuis
06-10-2019
Nr. 270166
Rosmalen DA
DB
Uit
27-10-2019
Nr. 270167
DB
Were Di DB
Thuis
03-11-2019
Nr. 267153
Breda DB
DB
Uit
10-11-2019 14:15
Orange Babies (Waterveld)
Nr. 266270
DB
Push DB
Thuis
17-11-2019
Nr. 270182
DB
Zevenbergn DA
Thuis
22-03-2020
Nr. 270186
Tilburg DA
DB
Uit
29-03-2020
Nr. 270190
Let op: Zwart/afwijkend shirt
Liberty DA
DB
Uit
05-04-2020
Nr. 270195
Let op: Zwart/afwijkend shirt
DB
Den Bosch DB
Thuis
19-04-2020
Nr. 266274
Push DA
DB
Uit
10-05-2020
Nr. 270201
DB
Rosmalen DA
Thuis
17-05-2020
Nr. 270210
Were Di DB
DB
Uit
24-05-2020
Nr. 266275
DB
Breda DB
Thuis
07-06-2020
Nr. 266277
Push DB
DB
Uit
14-06-2020
Nr. 270218

Poule stand (10e in poule Dames Veteranen Veteranen overgangsklasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Den Bosch DB220011106
2.Rosmalen DA22008206
3.Breda DB21017403
4.Tilburg DA11003103
5.Zevenbergen DA21015403
6.Liberty DA20112401
7.Were Di DB20111501
8.Push DA20110501
9.Push DB20110801
10.Zwart-Wit DB10011400

Fluit dienst

Zondag 22 september
09:15
D7Breda D7
Scheidsrechters: DB
Veld 2 (Waterveld)

Team resultaten

ZevenLiberTilbuWere Den BZwartPush BredaRosmaPush
Zevenbergen DA
Liberty DA1 - 1
Tilburg DA3 - 1
Were Di DB0 - 4
Den Bosch DB3 - 1
Zwart-Wit DB
Push DB0 - 8
Breda DB
Rosmalen DA4 - 2
Push DA0 - 0