Dames A

6e in poule Dames Veteranen Veteranen hoofdklasse A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 17 november
6
Breda DA
0
Dommel DA
0
MOP DA
3
Zwart-Wit DA
1
Best DA
3
Den Bosch DA
3
Were Di DA
3
HOCO DA
Zondag 10 november
1
Zwart-Wit DA
2
HOCO DA
3
Den Bosch DA
1
Breda DA
3
Dommel DA
5
MOP DA
0
Best DA
4
Were Di DA
Zondag 3 november
0
MOP DA
6
Den Bosch DA
1
Were Di DA
1
Zwart-Wit DA
6
HOCO DA
0
Dommel DA
Zondag 27 oktober
9
Zwart-Wit DA
3
Dommel DA
1
HOCO DA
1
Den Bosch DA
2
MOP DA
1
Best DA
2
Were Di DA
4
Breda DA
Donderdag 24 oktober
1
Dommel DA
3
Were Di DA

Wedstrijdschema

DA
Breda DA
Thuis
24-11-2019 12:45
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 254231
Scheidsrechters: D3
Best DA
DA
Uit
15-03-2020
Nr. 269582
DA
Den Bosch DA
Thuis
22-03-2020
Nr. 254232
Dommel DA
DA
Uit
29-03-2020
Nr. 269591
Let op: Zwart/afwijkend shirt
DA
Were Di DA
Thuis
05-04-2020
Nr. 254233
HOCO DA
DA
Uit
19-04-2020
Nr. 269595
DA
MOP DA
Thuis
10-05-2020
Nr. 269601
Breda DA
DA
Uit
17-05-2020
Nr. 254236
DA
Best DA
Thuis
24-05-2020
Nr. 269606
Den Bosch DA
DA
Uit
07-06-2020
Nr. 254238
DA
Dommel DA
Thuis
14-06-2020
Nr. 269613

Poule stand (6e in poule Dames Veteranen Veteranen hoofdklasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Breda DA108024017024
2.Den Bosch DA107214020023
3.HOCO DA105322013018
4.Were Di DA105232818017
5.MOP DA105052030015
6.Zwart-Wit DA103342823012
7.Best DA10127112605
8.Dommel DA100010145400

Begeleiders (2)

Spelers (21)

Fluit dienst

Zondag 24 november
14:45
D3Den Bosch D3
Scheidsrechters: DA
Veld 2 (Waterveld)

Links

Team resultaten

HOCO DommeWere Den BZwartBest MOP DBreda
HOCO DA6 - 02 - 11 - 11 - 11 - 4
Dommel DA1 - 21 - 33 - 50 - 5
Were Di DA3 - 33 - 51 - 14 - 12 - 4
Den Bosch DA7 - 50 - 01 - 43 - 1
Zwart-Wit DA1 - 29 - 30 - 31 - 15 - 1
Best DA0 - 25 - 20 - 41 - 32 - 3
MOP DA1 - 05 - 11 - 40 - 60 - 32 - 1
Breda DA6 - 06 - 1