Dames 7

2e in poule Dames senioren reserve Res. 3e klasse A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 15 september
2
Prinsenbeek D3
2
Zundert D1
2
Liberty D4
0
Made D2
4
Oudenbosch D1
0
Etten-Leur D6
1
Push D10
4
Zwart-Wit D7
1
Breda D7
3
Shot D5
5
Tempo D2 (O)
3
HSD D1
Zondag 8 september
5
HSD D1
1
Breda D7
0
Zundert D1
0
Liberty D4
0
Made D2
8
Tempo D2 (O)
1
Etten-Leur D6
6
Prinsenbeek D3

Wedstrijdschema

D7
Breda D7
Thuis
22-09-2019 09:15
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 260702
Scheidsrechters: DB
Tempo (O)
D7
Uit
29-09-2019 11:00
Hoofdveld (Waterveld)
Nr. 260707
Let op: Zwart/afwijkend shirt
D7
Made D2
Thuis
06-10-2019
Nr. 260714
HSD D1
D7
Uit
13-10-2019 12:00
Veld 2 (Semiveld)
Nr. 260716
D7
Shot D5
Thuis
27-10-2019
Nr. 260726
Liberty D4
D7
Uit
03-11-2019
Nr. 260729
Let op: Zwart/afwijkend shirt
Etten Leur D6
D7
Uit
10-11-2019 11:45
Veld 3 (Semiveld)
Nr. 260734
D7
Zundert D1
Thuis
17-11-2019
Nr. 260744
Prinsenbk D3
D7
Uit
24-11-2019
Nr. 260748
D7
Push D10
Thuis
15-03-2020
Nr. 260756
Breda D7
D7
Uit
22-03-2020
Nr. 260757
D7
Tempo (O)
Thuis
29-03-2020
Nr. 260768
Made D2
D7
Uit
05-04-2020
Nr. 260771
D7
HSD D1
Thuis
19-04-2020
Nr. 260781
Oudenbosch D1
D7
Uit
03-05-2020
Nr. 260784
Shot D5
D7
Uit
10-05-2020
Nr. 260792
D7
Liberty D4
Thuis
17-05-2020
Nr. 260799
D7
Etten Leur D6
Thuis
24-05-2020
Nr. 260804
Zundert D1
D7
Uit
07-06-2020
Nr. 260809
D7
Prinsenbk D3
Thuis
14-06-2020
Nr. 260816

Poule stand (2e in poule Dames senioren reserve Res. 3e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Tempo D2 (O)220013306
2.Zwart-Wit D722005106
3.Shot D522006306
4.Prinsenbeek D321108304
5.Liberty D421102004
6.Oudenbosch D121014103
7.HSD D121018603
8.Zundert D120202202
9.Push D1020023700
10.Breda D720022800
11.Etten-Leur D6200211000
12.Made D2200201000

Fluit dienst

Zondag 22 september
10:45
DBLiberty DA
Scheidsrechters: D7
Veld 2 (Waterveld)

Team resultaten

EttenOudenShot HSD DBredaZwartZundePush PrinsMade LiberTempo
Etten-Leur D61 - 6
Oudenbosch D14 - 0
Shot D5
HSD D15 - 1
Breda D71 - 3
Zwart-Wit D7
Zundert D10 - 0
Push D101 - 4
Prinsenbeek D32 - 2
Made D20 - 8
Liberty D42 - 0
Tempo D2 (O)5 - 3