Dames 7

2e in poule Dames senioren reserve Res. 3e klasse A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 17 november
2
Zwart-Wit D7
1
Zundert D1
2
Etten-Leur D6
1
Liberty D4
2
HSD D1
3
Oudenbosch D1
6
Shot D5
1
Prinsenbeek D3
4
Tempo D2 (O)
0
Breda D7
9
Made D2
0
Push D10
Zondag 10 november
5
Oudenbosch D1
3
Made D2
2
Breda D7
1
Liberty D4
0
Etten-Leur D6
5
Zwart-Wit D7
2
Zundert D1
1
Shot D5
1
Prinsenbeek D3
5
HSD D1
1
Push D10
2
Tempo D2 (O)
Zondag 3 november
6
Shot D5
1
Etten-Leur D6
1
Tempo D2 (O)
3
Oudenbosch D1
0
Liberty D4
4
Zwart-Wit D7
4
Breda D7
1
Push D10
3
HSD D1
1
Zundert D1
6
Made D2
0
Prinsenbeek D3
Zondag 27 oktober
5
Etten-Leur D6
7
HSD D1
1
Zundert D1
0
Made D2
2
Prinsenbeek D3
1
Tempo D2 (O)
2
Oudenbosch D1
2
Breda D7

Wedstrijdschema

Prinsenbk D3
D7
Uit
24-11-2019 13:00
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 260748
D7
Push D10
Thuis
15-03-2020
Nr. 260756
Breda D7
D7
Uit
22-03-2020
Nr. 260757
D7
Tempo (O)
Thuis
29-03-2020
Nr. 260768
Made D2
D7
Uit
05-04-2020
Nr. 260771
D7
HSD D1
Thuis
19-04-2020
Nr. 260781
Oudenbosch D1
D7
Uit
03-05-2020
Nr. 260784
Shot D5
D7
Uit
10-05-2020
Nr. 260792
D7
Liberty D4
Thuis
17-05-2020
Nr. 260799
D7
Etten Leur D6
Thuis
24-05-2020
Nr. 260804
Zundert D1
D7
Uit
07-06-2020
Nr. 260809
D7
Prinsenbk D3
Thuis
14-06-2020
Nr. 260816

Poule stand (2e in poule Dames senioren reserve Res. 3e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Oudenbosch D1108114112025
2.Zwart-Wit D7108113111025
3.Tempo D2 (O)106133516019
4.Made D2106043619018
5.HSD D1105053932015
6.Shot D5105052526015
7.Zundert D1104241816014
8.Prinsenbeek D3103252138011
9.Liberty D4103161921010
10.Breda D7103161233010
11.Etten-Leur D610217194307
12.Push D1010127134205

Begeleiders (2)

Spelers (16)

Team resultaten

EttenOudenShot HSD DBredaZwartZundePush PrinsMade LiberTempo
Etten-Leur D65 - 70 - 51 - 11 - 62 - 13 - 6
Oudenbosch D14 - 02 - 29 - 15 - 34 - 2
Shot D56 - 12 - 76 - 1
HSD D12 - 35 - 13 - 53 - 12 - 4
Breda D71 - 34 - 12 - 12 - 1
Zwart-Wit D75 - 02 - 10 - 3
Zundert D10 - 32 - 16 - 01 - 00 - 0
Push D100 - 81 - 41 - 2
Prinsenbeek D31 - 52 - 24 - 43 - 22 - 1
Made D27 - 14 - 09 - 06 - 00 - 8
Liberty D40 - 42 - 0
Tempo D2 (O)1 - 35 - 34 - 02 - 25 - 0