Dames 6

12e in poule Dames senioren reserve Res. 3e klasse B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 17 november
9
Breda D5
1
Waalwijk D4
1
Tilburg D11
1
HOCO D2 (O)
1
Tilburg D10
4
Gilze-Rijen D2
2
Breda D6
0
Push D9
2
Push D11
1
DES D5
Zondag 10 november
0
Waalwijk D4
2
Tilburg D11
0
Push D11
1
Breda D6
4
Gilze-Rijen D2
3
Breda D5
3
HOCO D2 (O)
0
Zwart-Wit D6
3
Push D9
2
Tilburg D10
Zondag 3 november
0
Tilburg D10
6
Push D11
0
Tilburg D11
0
Gilze-Rijen D2
2
DES D5
6
Breda D6
1
Rapid D2 (O)
5
HOCO D2 (O)
1
Breda D5
1
Push D9
Zondag 27 oktober
2
Breda D6
0
Tilburg D10
4
Gilze-Rijen D2
1
Zwart-Wit D6
1
Waalwijk D4
1
Rapid D2 (O)
5
HOCO D2 (O)
0
DES D5
7
Push D11
0
Breda D5
1
Push D9
2
Tilburg D11

Wedstrijdschema

DES D5
D6
Uit
24-11-2019 12:45
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 263578
Let op: Zwart/afwijkend shirt
Breda D5
D6
Uit
15-03-2020
Nr. 263583
D6
Tilburg D10
Thuis
22-03-2020
Nr. 263594
Breda D6
D6
Uit
29-03-2020
Nr. 263596
D6
Push D11
Thuis
05-04-2020
Nr. 263606
Push D9
D6
Uit
19-04-2020
Nr. 263610
D6
Tilburg D11
Thuis
03-05-2020
Nr. 263618
D6
GilzeRijen D2
Thuis
10-05-2020
Nr. 263623
Waalwijk D4
D6
Uit
17-05-2020
Nr. 263631
Let op: Zwart/afwijkend shirt
D6
HOCO (O)
Thuis
24-05-2020
Nr. 263636
Rapid (O)
D6
Uit
07-06-2020
Nr. 263641
D6
DES D5
Thuis
14-06-2020
Nr. 263648

Poule stand (12e in poule Dames senioren reserve Res. 3e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Breda D6109013712027
2.Gilze-Rijen D2108203515026
3.HOCO D2 (O)107123011022
4.Breda D5106133220019
5.Push D11106043416018
6.Tilburg D11105322115018
7.Push D9105232219017
8.DES D510217183307
9.Tilburg D1010208112606
10.Rapid D2 (O)9117132904
11.Waalwijk D410118144604
12.Zwart-Wit D6910893403

Spelers (12)

Team resultaten

WaalwTilbuTilbuDES DZwartRapidPush Push HOCO GilzeBredaBreda
Waalwijk D40 - 25 - 31 - 11 - 53 - 5
Tilburg D113 - 14 - 03 - 21 - 10 - 0
Tilburg D103 - 00 - 62 - 01 - 41 - 2
DES D52 - 23 - 00 - 22 - 6
Zwart-Wit D60 - 2
Rapid D2 (O)3 - 11 - 21 - 51 - 4
Push D112 - 12 - 57 - 00 - 1
Push D95 - 21 - 23 - 23 - 1
HOCO D2 (O)5 - 15 - 03 - 04 - 1
Gilze-Rijen D25 - 24 - 12 - 22 - 04 - 3
Breda D59 - 13 - 13 - 01 - 11 - 4
Breda D67 - 05 - 32 - 06 - 22 - 0