Dames 6

11e in poule Dames senioren reserve Res. 3e klasse B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 15 september
1
Waalwijk D4
5
Push D11
2
Gilze-Rijen D2
2
Push D9
2
DES D5
2
Tilburg D11
3
Rapid D2 (O)
1
Tilburg D10
Zondag 8 september
7
Breda D6
0
Waalwijk D4
2
Tilburg D10
0
HOCO D2 (O)
3
Breda D5
0
Rapid D2 (O)
2
Push D11
5
Gilze-Rijen D2
4
Tilburg D11
0
Zwart-Wit D6
3
Push D9
1
DES D5

Wedstrijdschema

Tilburg D10
D6
Uit
22-09-2019 15:00
KG 6 (Semiveld)
Nr. 263534
Let op: Zwart/afwijkend shirt
D6
Breda D6
Thuis
29-09-2019 09:15
Veld 4 (Zandveld)
Nr. 263540
Scheidsrechters: D5
Push D11
D6
Uit
06-10-2019
Nr. 263542
D6
Push D9
Thuis
13-10-2019
Nr. 263550
GilzeRijen D2
D6
Uit
27-10-2019
Nr. 263554
D6
Waalwijk D4
Thuis
03-11-2019
Nr. 263563
HOCO (O)
D6
Uit
10-11-2019
Nr. 263564
D6
Rapid (O)
Thuis
17-11-2019
Nr. 263575
DES D5
D6
Uit
24-11-2019
Nr. 263578
Let op: Zwart/afwijkend shirt
Breda D5
D6
Uit
15-03-2020
Nr. 263583
D6
Tilburg D10
Thuis
22-03-2020
Nr. 263594
Breda D6
D6
Uit
29-03-2020
Nr. 263596
D6
Push D11
Thuis
05-04-2020
Nr. 263606
Push D9
D6
Uit
19-04-2020
Nr. 263610
D6
Tilburg D11
Thuis
03-05-2020
Nr. 263618
D6
GilzeRijen D2
Thuis
10-05-2020
Nr. 263623
Waalwijk D4
D6
Uit
17-05-2020
Nr. 263631
Let op: Zwart/afwijkend shirt
D6
HOCO (O)
Thuis
24-05-2020
Nr. 263636
Rapid (O)
D6
Uit
07-06-2020
Nr. 263641
D6
DES D5
Thuis
14-06-2020
Nr. 263648

Poule stand (11e in poule Dames senioren reserve Res. 3e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Breda D5220011106
2.Tilburg D1121106204
3.Gilze-Rijen D221107404
4.Push D921105304
5.Breda D621019403
6.Push D1121017603
7.HOCO D2 (O)21014403
8.Tilburg D1021013303
9.Rapid D2 (O)21013403
10.DES D520113501
11.Zwart-Wit D6200211200
12.Waalwijk D4200211200

Fluit dienst

Zondag 29 september
10:45
D5DDHC (O)
Scheidsrechters: D6
Veld 4 (Zandveld)

Team resultaten

WaalwTilbuTilbuDES DZwartRapidPush Push HOCO GilzeBredaBreda
Waalwijk D41 - 5
Tilburg D114 - 0
Tilburg D102 - 0
DES D52 - 2
Zwart-Wit D6
Rapid D2 (O)3 - 1
Push D112 - 5
Push D93 - 1
HOCO D2 (O)
Gilze-Rijen D22 - 2
Breda D53 - 0
Breda D67 - 0