Dames 5

11e in poule Dames senioren reserve Res. 2e klasse A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 17 november
2
Liberty D3
2
Zwart-Wit D5
2
Made D1
1
Breda D4
9
Push D7
0
Walcheren D2 (O)
4
Pelikaan D3
1
Teteringen D2
2
DDHC D2 (O)
1
Push D8
Zondag 10 november
0
Teteringen D2
3
Made D1
2
Etten-Leur D5
3
Pelikaan D3
1
Walcheren D2 (O)
4
Den Bosch D10
0
Breda D4
1
Liberty D3
0
Zwart-Wit D5
4
Push D8
3
DDHC D2 (O)
3
Push D7
Zondag 3 november
1
Liberty D3
0
Teteringen D2
0
Push D8
0
Push D7
4
Made D1
0
Etten-Leur D5
1
Den Bosch D10
5
DDHC D2 (O)
3
Pelikaan D3
0
Walcheren D2 (O)
Zondag 27 oktober
3
Teteringen D2
0
Zwart-Wit D5
1
DDHC D2 (O)
0
Pelikaan D3
0
Breda D4
3
Push D8
2
Etten-Leur D5
3
Liberty D3
6
Push D7
2
Den Bosch D10

Wedstrijdschema

D5
Made D1
Thuis
24-11-2019 12:45
Veld 4 (Zandveld)
Nr. 257598
Scheidsrechters: D4
Den Bosch D10
D5
Uit
15-03-2020
Nr. 257601
D5
Push D7
Thuis
22-03-2020
Nr. 257612
DDHC (O)
D5
Uit
29-03-2020
Nr. 257609
D5
Walcheren (O)
Thuis
05-04-2020
Nr. 257622
Etten Leur D5
D5
Uit
19-04-2020
Nr. 257624
D5
Pelikaan D3
Thuis
03-05-2020
Nr. 257633
D5
Teteringen D2
Thuis
10-05-2020
Nr. 257638
Breda D4
D5
Uit
17-05-2020
Nr. 257640
Push D8
D5
Uit
24-05-2020
Nr. 257651
D5
Liberty D3
Thuis
07-06-2020
Nr. 257657
Made D1
D5
Uit
14-06-2020
Nr. 257661

Poule stand (11e in poule Dames senioren reserve Res. 2e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.DDHC D2 (O)10910318028
2.Pelikaan D3108023111024
3.Push D8107122610022
4.Liberty D3107122118022
5.Push D7105323317018
6.Made D195132820016
7.Breda D4114161416013
8.Etten-Leur D5113172128010
9.Teteringen D210208102406
10.Den Bosch D1010208163206
11.Zwart-Wit D51012752405
12.Walcheren D2 (O)911763404

Spelers (17)

Fluit dienst

Zondag 24 november
14:45
D4Waalwijk (O)
Scheidsrechters: D5
Veld 4 (Zandveld)

Team resultaten

WalchTeterDen BZwartPush Push PelikLiberEttenDDHC BredaMade
Walcheren D2 (O)1 - 41 - 40 - 00 - 3
Teteringen D23 - 00 - 11 - 30 - 40 - 3
Den Bosch D103 - 61 - 51 - 2
Zwart-Wit D50 - 41 - 40 - 3
Push D80 - 01 - 2
Push D79 - 04 - 06 - 23 - 12 - 2
Pelikaan D33 - 04 - 14 - 04 - 05 - 2
Liberty D33 - 01 - 02 - 21 - 0
Etten-Leur D53 - 42 - 32 - 32 - 33 - 1
DDHC D2 (O)2 - 13 - 31 - 04 - 25 - 12 - 0
Breda D45 - 03 - 10 - 31 - 30 - 1
Made D16 - 06 - 24 - 00 - 22 - 1