Dames 4

11e in poule Dames senioren reserve Res. 1e klasse A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 15 september
1
Zwart-Wit D4
8
Rapide D2 (O)
2
Goirle D3
5
Prinsenbeek D2 (O)
0
Tilburg D6
1
Etten-Leur D4
6
Push D5
2
Waalwijk D2 (O)
2
Were Di D3
2
Push D4
Zondag 8 september
3
Rapide D2 (O)
0
Pelikaan D2 (O)
3
Prinsenbeek D2 (O)
0
Push D5
2
Waalwijk D2 (O)
4
Were Di D3
4
Etten-Leur D4
2
Goirle D3
3
Push D4
1
Zwart-Wit D4

Wedstrijdschema

D4
Etten Leur D4
Thuis
29-09-2019 16:15
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 260577
Scheidsrechters: DJ4
Tilburg D6
D4
Uit
06-10-2019
Nr. 260584
Let op: Zwart/afwijkend shirt
D4
Pelikaan (O)
Thuis
13-10-2019
Nr. 260590
D4
Goirle D3
Thuis
27-10-2019
Nr. 260596
Were Di D3
D4
Uit
03-11-2019 11:00
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 260603
D4
Push D5
Thuis
10-11-2019
Nr. 260607
Prinsenbk (O)
D4
Uit
17-11-2019
Nr. 260610
D4
Waalwijk (O)
Thuis
24-11-2019
Nr. 260620
Rapide (O)
D4
Uit
15-03-2020
Nr. 260625
D4
Liberty (O)
Thuis
22-03-2020
Nr. 260632
Etten Leur D4
D4
Uit
29-03-2020
Nr. 260633
D4
Tilburg D6
Thuis
05-04-2020
Nr. 260644
Pelikaan (O)
D4
Uit
19-04-2020
Nr. 260647
D4
Push D4
Thuis
03-05-2020
Nr. 260657
Goirle D3
D4
Uit
10-05-2020
Nr. 260656
Let op: Zwart/afwijkend shirt
D4
Were Di D3
Thuis
17-05-2020
Nr. 260668
Push D5
D4
Uit
24-05-2020
Nr. 260671
D4
Prinsenbk (O)
Thuis
07-06-2020
Nr. 260681
Waalwijk (O)
D4
Uit
14-06-2020
Nr. 260686
Let op: Zwart/afwijkend shirt

Poule stand (11e in poule Dames senioren reserve Res. 1e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Rapide D2 (O)220011106
2.Prinsenbeek D2 (O)22008206
3.Etten-Leur D422005206
4.Were Di D321106404
5.Push D421105304
6.Push D521016503
7.Tilburg D610010100
8.Pelikaan D2 (O)10010300
9.Goirle D320024900
10.Waalwijk D2 (O)200241000
11.Zwart-Wit D4200221100

Fluit dienst

Zondag 29 september
14:45
DJ4Pelikaan DJ1
Scheidsrechters: D4
Veld 4 (Zandveld)

Team resultaten

TilbuWere Push GoirlZwartLiberPrinsPush EttenPelikRapidWaalw
Tilburg D60 - 1
Were Di D32 - 2
Push D56 - 2
Goirle D32 - 5
Zwart-Wit D41 - 8
Liberty D2 (O)
Prinsenbeek D2 (O)3 - 0
Push D43 - 1
Etten-Leur D44 - 2
Pelikaan D2 (O)
Rapide D2 (O)3 - 0
Waalwijk D2 (O)2 - 4