Dames 4

11e in poule Dames senioren reserve Res. 1e klasse A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 17 november
1
Push D4
7
Tilburg D6
2
Push D5
4
Were Di D3
5
Prinsenbeek D2 (O)
2
Zwart-Wit D4
1
Waalwijk D2 (O)
1
Pelikaan D2 (O)
0
Rapide D2 (O)
0
Etten-Leur D4
Zondag 10 november
2
Zwart-Wit D4
3
Push D5
2
Pelikaan D2 (O)
4
Prinsenbeek D2 (O)
1
Were Di D3
1
Goirle D3
3
Tilburg D6
1
Waalwijk D2 (O)
Zondag 3 november
2
Waalwijk D2 (O)
4
Etten-Leur D4
2
Goirle D3
4
Rapide D2 (O)
2
Push D5
0
Pelikaan D2 (O)
2
Were Di D3
0
Zwart-Wit D4
Zondag 27 oktober
1
Etten-Leur D4
3
Prinsenbeek D2 (O)
0
Pelikaan D2 (O)
3
Were Di D3
6
Rapide D2 (O)
0
Push D4
5
Tilburg D6
0
Push D5

Wedstrijdschema

D4
Waalwijk (O)
Thuis
24-11-2019 14:45
Veld 4 (Zandveld)
Nr. 260620
Scheidsrechters: D5
Rapide (O)
D4
Uit
15-03-2020 10:45
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 260625
D4
Liberty (O)
Thuis
22-03-2020
Nr. 260632
Etten Leur D4
D4
Uit
29-03-2020
Nr. 260633
D4
Tilburg D6
Thuis
05-04-2020
Nr. 260644
Pelikaan (O)
D4
Uit
19-04-2020
Nr. 260647
D4
Push D4
Thuis
03-05-2020
Nr. 260657
Goirle D3
D4
Uit
10-05-2020
Nr. 260656
Let op: Zwart/afwijkend shirt
D4
Were Di D3
Thuis
17-05-2020
Nr. 260668
Push D5
D4
Uit
24-05-2020
Nr. 260671
D4
Prinsenbk (O)
Thuis
07-06-2020
Nr. 260681
Waalwijk (O)
D4
Uit
14-06-2020
Nr. 260686
Let op: Zwart/afwijkend shirt

Poule stand (11e in poule Dames senioren reserve Res. 1e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Rapide D2 (O)9711418022
2.Were Di D396302311021
3.Tilburg D69612326019
4.Etten-Leur D496122313019
5.Prinsenbeek D2 (O)96122921019
6.Goirle D393242223011
7.Push D483231824011
8.Push D59306153009
9.Pelikaan D2 (O)921662107
10.Waalwijk D2 (O)9027143502
11.Zwart-Wit D4900994000

Begeleiders (2)

Spelers (20)

Fluit dienst

Zondag 24 november
12:45
D5Made D1
Scheidsrechters: D4
Veld 4 (Zandveld)

Team resultaten

TilbuWere Push GoirlZwartLiberPrinsPush EttenPelikRapidWaalw
Tilburg D65 - 04 - 00 - 13 - 1
Were Di D31 - 11 - 12 - 02 - 2
Push D52 - 41 - 42 - 06 - 2
Goirle D32 - 52 - 42 - 2
Zwart-Wit D42 - 31 - 21 - 21 - 8
Liberty D2 (O)
Prinsenbeek D2 (O)3 - 05 - 22 - 2
Push D41 - 73 - 13 - 1
Etten-Leur D42 - 44 - 21 - 35 - 0
Pelikaan D2 (O)1 - 00 - 30 - 22 - 4
Rapide D2 (O)1 - 27 - 16 - 00 - 03 - 0
Waalwijk D2 (O)2 - 42 - 52 - 41 - 1